Sweet.tv - zrušenie predplatného

natalka2230
9. jún 2023

Prosím vás chcem zrušiť predplatné ako nato vôbec mi to nejde ... Cez tv som si to nainštalovala a tam mi ukázalo že cez stránku sa dostanem na predplatné tak som si v telefóne nainštalovala sweet.tv a nemôžem to akosi nájsť nikde poraďte prosím ak to niekto má... ďakujem.

aaadkaaa
9. jún 2023

@natalka2230 cez profil cez sprava predplatneho skus

natalka2230
autor
9. jún 2023

@aaadkaaa nejde vôbec .. fakt netuším písala som im na podporu uvidím čo odpisu, už to nepozerám a zbytočne mi stehne 10€ 😒😀

aaadkaaa
9. jún 2023

@natalka2230 nesa sa to ani cez google play zrusit?

natalka2230
autor
11. jún 2023

@aaadkaaa už to mám písala som im na fb a pomohli mi ako mám postupovať aspoň že tak 😀

xena0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xena0
12. jún 2023

@natalka2230 Prosím akurát dnes sa snažím zrušiť sweet tv 😀😀 a tiež to neviem nájsť nikde, ako si ho zrušila??

natalka2230
autor
13. jún 2023

@xena0 ahoj na fb som im písala a poradili mi ...toto mi poslali skús podľa toho ak ti to nepôjde napíš im poradia mi tiež mi to prvý krát neislo

Dobrý deň,
Pre zrušenie predplatného sa prosím prihláste na váš profil cez prehliadač na internetových stránkach www.sweet.tv. Po prihlásení kliknete na profil ďalej na platba a nakoniec na prepojené karty a tu svoju platobnú kartu odoberiete.

Ak ste platili cez Google Pay/Apple Pay prosím prihláste sa na svoj účet v aplikácii Obchode Play/Apple Store a tu v profile v predplatnom nájdite našu službu a zrušte predplatné.

Ak si nepamätáte váš účet požiadam vás o potvrdenie o platbe alebo prvých 6 a posledné 4 čísla vašej platobnej karty, aby som mohol dohľadať váš účet a poradiť vám ako sa máte prihlásiť.

natalka2230
autor
13. jún 2023

@xena0 cez Google play mi to neislo tak som im napísala že to nejde a moje ID bolo platené cez kartu v prehladavaci toto odpísali....Prosím prihláste sa v prehliadači na stránky www.sweet.tv tu sa prihlásite pomocou Google prihlásenie k emailu natyandy2230@gmail.com. Potom kliknete na profil ďalej na platba a nakoniec na prepojené karty a tu svoju platobnú kartu odoberiete.
V mobile v prehliadači je tlačidlo profil zkované pod tlačidlom 3 čiarky v pravom hornom rohu.

Snáď som pomohla 😀

xena0
14. jún 2023

@natalka2230 ďakujem 😀 pomohlo veľmi

kantruska
8. mar 2024

@natalka2230 žienky, nestalo sa vám, že vám už stiahlo peniaze? Dá sa požiadať, aby mi ich vrátili? Ďakujem

natalka2230
autor
8. mar 2024

@kantruska nemyslím si že by bola taká možnosť o vrátení peňazí..

kantruska
9. mar 2024

@natalka2230 áno, mate pravdu, nedaju sa vrátiť peniažky. Ďakujem ☺️