Stalo sa vám, že po pozretí hororu ste ho nevedeli dostať z hlavy?

ladyss
11. okt 2023

Ahojte,stalo sa vám niekedy,že po pozretí hororu ste ho nevedeli dostať z hlavy a celý deň ste nato mysleli?

mima1608
11. okt 2023

@ladyss áno. Vždy, keď vidím dobrý horor, neviem to dostať z hlavy aj 3 dni.

tianna
11. okt 2023

@ladyss keby len celý deň 😆 zásadne x nocí sa mi snívalo o deji a práve preto som ich musela prestať pozerať 🙂

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saxana000
11. okt 2023

Hororu ani nie tie celkom dobre znasam ale tazke psycho filmy alebo thrilery s tazkou temou mi zvyknu chodit po rozume este dost dlho

letmebe8
11. okt 2023

@julia2002 ja milujem horrory, ale v poslednej dobe neviem nájsť žiadny poriadny, ktorého by som sa aspoň trochu zľakla. Bola som na Mníške 2 v kine a za mňa slabota 🤐

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marhulka13
11. okt 2023

@letmebe8 tento problém mám aj ja, už mám toľko hororov napozeranych, že to so mnou nič nerobí. Chcelo by to niečo nové, neokukane a hlavne nemám rada keď horor skončí happyendom

tenerifka
11. okt 2023

Horor som naposledy videla tak pred 20-timi rokmi, mozno este viac. Nemozem to pozerat, bojim sa, nezspala by som, nie je to moj zaner.. Ked som mala 6 rokov, mama ma nechala pozerat jeden horor (netusim preco), a mam z toho traumu doteraz, pamatam si vsetky detaily.

simca06022011
11. okt 2023

ja si pamatam na blair witch, isla som sa doma pototo hadam aj mesiac... take stresy som nikdy z hororu nemala :D inak ani nie velmi, rovnako serial, film, ked ma zaujme, nie len horor, zvyknem ho mat v hlave :DD cize nie je to o "horore"

domi235
11. okt 2023

@ladyss ja som bohuzial pozrela par hororov a som tiez s tym mala problem, ze som na to myslela, tak pozeram skor komedie ale zasa nechcem ta nutit prejst na komedie ak ti vyhovuju horory tak asi si len budes musiet zvyknut na to.

autumm
11. okt 2023

Ja keď pozerám dokumenty o holokauste. Potom mam z toho ešte dlho depku. Pred 2 rokmi som videla jeden dokument na netflixe a úplne sa mi zafixovala jedna veta ani neviem prečo a furt na ňu myslím.

lenocka8894
11. okt 2023

@ladyss ja uz asi 10 rokov neviem z hlavy dostat v moci diabla 🙈 vzdy ked sa rano o 3tej zobudim tak ma chyta panika ani z postele nemozem vstat 😆 lutujem ten den ked som ho pozerala 🤭

lubkovaandrejka
11. okt 2023

@ladyss vies ze som si dnes kladla tuto otazku?😆V lete som pozerala Ulice Strachu, dve ci tri casti ci kolko to malo. Kazdu noc,ked sa zobufim sa bojim,ze tam niekto z tych posadnutych bude vo dverach stat a neviem s tym prestat 😆Zajtra maju pridat na netflix Pad domu Usheru od E.A.Poe , no vaham ci to kuknut ci nie.