Ruža pre nevestu - realita

rutyruth
22. mar 2024

Nuž len tak zo zvedavosti...to fakt tie baby sú také blbé a naivne alebo to len hrajú? V normálnom živote sa baby hrajú na nedobitne a tuto im nejaký cudzi hlap napíše pozvánku na nejake blbe rande kde zoberie dalsie 3 baby a oni by hneď nohy rozkrocili? WTF? 🙈

laurita285
22. mar 2024

Jasné že to hrajú :D

ktochytavzite
22. mar 2024

@rutyruth Ved tak ide hlavnesa zviditelnit a mat sledovanost na instagrame.Potom uz len budu dalej taketo souky komentovat a peniazky sa im budu sypat ako Plackovej.
Ja som skor v udive ze akeho herca vybrali,mohli krajsieho a v nemom uzase som z toho ake su tie dievciny dopichane a lacno posobiace.Kazda gycove umele mihalnice,a parky namiesto pier.

hsara99
22. mar 2024

Ja tam mám známu a v realite je to zlata múdra baba, musím sa jej spýtať čo ju viedlo k tomu sa prihlásiť 😄

hipuska
22. mar 2024

@ktochytavzite presne. Nemá vôbec takú charizmu

klarissa25
22. mar 2024

@laurita285 nebola by som si tým taka istá 🤦‍♀️🤣

gondyo
22. mar 2024

Ja som videla len ukážku a skoro som sa dogrcala z toho chlapa

xsuzannex
22. mar 2024

@hsara99 ktoru? 🙂

barborachors
22. mar 2024

@hsara99 no asize preto ze za každý diel nakrucania jej pristane masny honorar plus dovca na sri lanke zadara... kto by nešiel? keď sú mlade a ide len o prachy...ved je to show, nie transplantacia srdca.. este im to aj nazenie folows na ig...why not podla mna na kastingoch musela byt doslova bitka o finále na sri lanke... iba blba slovac to súdi ale kukaju to vsetci a ti inteligentnejsi vedia, kto vyhra a ze je to vsetko v scenari každý štek.

ktochytavzite
23. mar 2024

@barborachors ved prave,nie je to nic take vulgarne.Este sa tam normalne obliekaju.To ten love island je atdia slapkaren.

copyy
22. máj 2024

@ktochytavzite tak napríklad Júlia, výstrih az po pupok, keby aspoň mala nejaké výstavné kusy do toho výstrihu, ale to nemá