Poraďte dobrý film na večer

marrynka112
14. júl 2024

Ahojte poraďte dobrý film na večer, ideálne niečo podľa skutočnej udalosti alebo nejaký dobrý triler,horor jednoduchou niečo napínavé a s dobrou zápletkou ♥️♥️ vďaka

enmery
14. júl 2024

El cuerpo/the body/telo, Contratiempo/the invisible guest. Obe sú španielske a za mňa top napínavé thriller, kde som sa nevedela odtrhnúť.

marrynka112
autor
14. júl 2024

@enmery ďakujem ♥️♥️

luciferka93
14. júl 2024

@marrynka112 útek z Pretórie, podľa skutočnej udalosti, napínavý, to sme pozerali naposledy ☺️

enmery
14. júl 2024

A podľa skutočnej udalosti sa mi páčil tento: Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

minesasubu
14. júl 2024

Najvyssia ponuka - Ten koniec ma úplne dostalo stále nevieme čo sa vlastne stalo na konci

axve
14. júl 2024

@enmery oriol paulo ma paradny styl, vie udrzat divaka, inak od nehoodporucam aj mini seriu Nevina

enmery
14. júl 2024

@axve Všimla som si, ja som už potom cielene hľadala niečo, ná čom pracoval aj on. Ďakujem za tip, idem hneď na to🫠Máš u mňa pivo😊

lalilla
14. júl 2024

Pripnem sa

axve
14. júl 2024

@enmery no mam rad thrilery, a jeho filmy su velmi zaujimave, hudba, herci, spracovanie, a spanielcina tam velmi reze👍. Taktiez jeho snimok z roku 2022 Los renglones torcidos de Dios je velmi dobry. Je to moj oblubeny reziser. Ak si nevidela, skukni aj ostatne od neho. A dakujem za pivko, ale pijem iba nealko🙂

enmery
14. júl 2024

@axve Tak bude nealko😃Určite pozriem. Celkovo pre mňa španielska, talianska kinematografia je niečo úžasné. Ani Hollywood sa nechytá. Sú tam také poklady, o ktorých väčšina nevie. A to je škoda.

axve
14. júl 2024

@enmery spanielcinu mozem no taliancina sa mi vobec nepaci preto ani nekukam talianske snimky. Inak europa ma stokrat lepsie filmy ako americka, dnes som kukal akurat islandsky snimok Ég man þig

enmery
14. júl 2024

@axve Ja hovorím taliansky a tak ma to vždy ťahalo aj k španielčine. Začala som sa učiť španielsky. Začala som to cielene vyhľadávať. Až som narazila na tohto režiséra. A úplne ma dostal. Súhlasím, európska kinematografia je oveľa lepšia. Len nie sú peniaze to tak spropagovať. Island, Fínsko, Švédsko, Nórsko, Dánsko tam mám napozerených tiež dosť veľa kvalitných filmov a skoro nikto v mojom okolí o nich nevie. Ale teší ma, že nie som jediná takto "postihnutá".

axve
14. júl 2024

@enmery dakujem ti za tvoje komenty. Aj ja som takto "postihnuty", si ma rozosmiala, vdaka