Perinbaba 2

1. aug 2023

Ahojte, perinbabu stale len posuvaju v kine, malo byt minuleho roku, potom, ze februar 23, uz som z toho sklamana. Neviem najst ziadne oficialne info kedy to ma ist. Neviete niekto? 😭

janai1
1. aug 2023

Fakt ťažké otvoriť csfd co?
Premiéry
Slovensko
V kinách od 07.12.2023 Bontonfilm SK

h2
1. aug 2023

To sú ale problémy! Tak logicky dajú tento typ filmu pred Vianocami.

autor
1. aug 2023

@janai1 lenze sa to posuva uz tri roky ... a ano, malo to byt vo februari..

amy2807
1. aug 2023

@janai1
@h2 to musite tak neprijemne odpovedat?..

janai1
1. aug 2023

Asi logicke keď bola korona a nenatacalo sa... A teda vo februári by určite nedávali premieru filmu spojeného s Vianocami

janai1
1. aug 2023

@amy2807 aká otázka, taka odpoveď. Žiaľ keď je niekto lenivý si dohľadať jednu informáciu a radšej čaká kým mu ju niekto podstrčí pod nos, by mal čakať že príde taka otázka

autor
1. aug 2023

@janai1 tak mna nezaujima co pise na nete kedze je to uplne divne info, chcela som vediet ci ste nezapoculi v radiu alebo niekde... a aka korona? ved ten film je uz natoceny, spraveny tri roky.. mala byt premiera v r. 2020 ale kvoli korone odlozili a mala byt v r. 2021, no ale kazdy pol roka sa to posuva

autor
1. aug 2023

@janai1 a mysli si co chces.. ale v kine okolo vianoc bolo povedane ako idu na zaciatku tie reklamy, ze februar 2023..

autor
1. aug 2023

zdroj pluska.sk: Perinbaba 2 - Dva svety hlási príchod do kín vo februári 2023.
@janai1

janai1
1. aug 2023

Teba oficiálny dátum spoločnosti ktorá ten film bude uvádzať do kín príde ako divne info a nezaujíma ťa čo píšu? 😂 No OK teda 🙏🏽

autor
1. aug 2023

@janai1 no vidis.. ty mi tiez neveris , ze mala byt premiera vo februari.. len zdeptat ludi na zaciatku, neoverit si info.. akoze mali by vam tu niektorym zakazat socialne sviete bo to uz nie je normalne co tu niektore vypustite.. len ociernovat , vysmievat by vas bolo

vkatush
1. aug 2023

Manželov kolega tam dokonca hral nejakú mini postavičku, natešený v robote vravel, ako bude v kine na plátne .... Prešli 2 či 3 roky. A furt nič 😂 raz príde, neboj sa.