Oplatí sa predplatné Voyo?

jankabin
24. okt 2023

Ahojte gazdinky, chcela by som sa spýtať, či máte niekto predplatené voyo a či ste spokojné? Veľa krát sa mi stane, že nestihnem v telke to čo chcem a rada by som si to pozrela z archívu. 🙈

t1nusa
24. okt 2023

@jankabin ja pozerám len cez voyo, v telke to nestíham naživo a takto si to pustím keď mám čas + je to tam aj v predstihu takže za mňa sa to určite oplatí 😊

sasitimi17
24. okt 2023

Aj ja mám, pozriem čo chcem kedy chcem a hlavne bez reklám 😅

tamitamitami
24. okt 2023

Ja mám tiež Voyo a za mňa fajn, za tých pár eur sa oplatí.

jankabin
autor
24. okt 2023

Super, ďakujem za recenzie a je to tam v predstihu vždy alebo sa stane aj, že tam program nedajú? Lebo u konkurencie to občas haprovalo 😄.

miggy
24. okt 2023

@jankabin aj ja odporúčam a niekedy sa stane, že seriál, ktorý má byť večer nahrajú na Voyo v ten deň ráno (čiže tak či tak ho pozerám večer), ale je bez reklám....ale poväčšine 24 hodín pred vysielaním nájdeš všetko na Voyo. A frajer si chváli športové live prenosy, ktoré v telke ani nie sú 🙂

jankabin
autor
28. okt 2023

Ďakujem baby, zhodou náhod mi asi pred dvoma dňami vyskočil článok na refresheri o voyo (https://refresher.sk/147229-Takto-mozes-mat-Voy...) tak už ho testujem zadarmo na týždeň. Zatiaľ všetko super, takže asi zaplatím aj na dlhšie 🙂)). Dík! 🙈

tomasb2
6. sep 2024
Používateľ tomasb2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomasb2.

@jankabin Ahoj, dajú sa tam pozerať aj zápasy Slovana zadarmo? Videl som niekde, že sa to na voyo dá.

motogirl699
6. sep 2024

@tomasb2 zadarmo nie. Voyo stojí 6€ mesačne + šport ďalších 6€