Nový film “Súperi” a jeho koniec

zuzina1988
19. máj 2024

Videli ste niekto a ako ste pochopili koniec?? pozor kto to nevidel a chce, tak dalej necitat…
Zaver filmu ma nechal jemne sklamanu a rozcarovanu. Tak kto vyhral? preco sa superi objali ked par hodin pred tym mu s nim zena bola neverna??

conta22
20. máj 2024

@zuzina1988 myslím, že toto bol presne zámer režiséra, aby ľudia o tom diskutovali možno ak zostali pohoršení aby to bolo také ,,nedokončené,, …ja som ten záver navnímala ako takú úľavu možno v uvedomeni si situácie, silu ich priateľstva napriek žene, ktorú obaja milujú …každopádne na moment s tým podaním som presne čakala, že tam bude 👌

zuzina1988
autor
21. máj 2024

@conta22 vdaka 🙂

neviditelnypes
28. máj 2024

Mal som zapamatane vratit sa k tejto teme po filme...

Zaujimavy zaver, konecne si zase hru poriadne naplno uzili, co je dolezitejsie ako kto vyhral v hre ci vo vztahu. 🙂 (tych 15 sekund kompletneho napojenia ktore ona davnejsie spominala) Este mi napadlo, mohla toto ona spravit tak trochu schvalne...? A kto je vlastne otec? 🙂

(a vyborna Reznorova hudba, hladaj "Challengers Compress / Repress")

zuzina1988
autor
28. máj 2024

@neviditelnypes super pohlad na temu, stotoznujem sa.dik

v reale aj tak si neviem predstavit objat niekoho, par hodin potom akte, kto mi zlomi srdce ale asi pre mna je vernost viac ako tenis alebo ako sport… ale ved vlastne aj zivot je sport, dari sa nedari sa, ides hore v lige, stagnujes, ides dole… robis nieco s vasnou, dari sa ti.