Názvy dvoch filmov

14. jún 2023

Krásny veľmi neskorý vecer . Už ste mi tu veľakrát úžasne poradili , vyskúšam opäť . Vŕtaju mi v hlave dva filmy . Jeden sa u nás ( televízne ako dávajú Beckove filmy ) preložil ako “Pozdrav od Holly” ( eventuálne možno od Molly ale myslím že hlavná hrdinka sa volala Holly . Je to príbeh o maminke ktorá má možno tak 5-6 rodnú dcérku a zistia jej rakovinu . Na konci zomrie a po pohrebe “posiela” dcérke z neba vtáčie pierko . Krásny dojemný film . Minimálne 20 rokov starý .

Druhý film - názov netuším . Dej sa odohrával možno v škôlke alebo v nejakom centre voľného času na stanici mám taký pocit - bolo tam veľa detičiek , škôlkarov . Zrazu ich “prepadol” žiadal výkupné mal ťažkú situáciu nejaký chlapec , muž . Tá pani učiteľka čo bola s detičkami sa s ním rozprávala cely čas spracovala ho pomáhala mu . Medzitým to zariadenie samozrejme obkľúčili policajti a zostala mi v hlave scena , ako napísala ruzom na toaletný papier a hodila to von z okienka cez wc - nestrielajte nie je ozbrojený . Samozrejme ho ten policajt nezbadal . A ako vychádzali von , na konci že sa teda vzdáva , hneď ho zastrelili .

Prosiiiiiim . Kiežby ste to niektorá spoznali . Vopred ďakujem a prajem dobrú noc

cosmic_origin
15. jún 2023

Ten prvý bude asi A Message from Holly.