Ktorý film je podľa vás najemotívnejší?

13. okt 2023

Ja som dnes pozerala na x-tý krát Stepmom (Prvá alebo druhá) s Juliou Roberts a Susan Sarandon, podla mňa je tam excelentná réžia, príbeh, krásne natočené a odohrané, tie emócie úplne do detailov ztvárnené.. Az sa čudujem, že nedostal Oscara ten film... Ci som to videla ako teenagera, dospelá alebo teraz už ako mama - nikdy som nevydržala pozrieť bez sĺz... Pre mňa veľmi silný emotívny príbeh.

petulda333
13. okt 2023

Tiez ho mam rada a potom este Predtym nez som ta spoznala. Inak velmi take filmy nepozeram

trema
13. okt 2023

Haciko pribeh psa, to som videla raz a cele som to prerevala, odvtedy na to nemozem ani pomysliet, lebo hned slzim

belllinka
13. okt 2023

Tusila som, ze ked otvorim tuto temu, ze na mna hned “vyskoci” Haciko 😂 Mna ten film dost nudil, cele to bolo nejake roztahane. Ale celkovo nechapem, ako niekto moze plakat pri filme.

terry2003
13. okt 2023

Psia duša

tamvtme
13. okt 2023

Na vine su hviezdy 😭😭😭

iqoska
13. okt 2023

Zuzanka Hraškovie

marca12
13. okt 2023

@iqoska paneboze ano! Take emocie a uplne vcitenie sa do deja si ani nepamatam,kedy som mala.

modraslamka
13. okt 2023

pan prstenov😁 nic lepsie neexistuje♥️

domak2
13. okt 2023

Ja také filmy zasadne nepozerám, sem tam omylom, najma so zvieratami, ako Haciko mi stačilo citat obsah a už som revala🤣 A inak je to väčšinou od môjho momentálneho rozpoloženia. Zelenu milu už si isto nepozriem. 🥲

alica2202
13. okt 2023

Coco. Uzasna rozpravka. Pozerame to vzdy len na Dusicky a na konci vzdy placem 🙂

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja22
13. okt 2023

Babička.

cicuca
13. okt 2023

Perfektný palác. Filmy ma až tak nedojimaju, ale tento som ani nevladala dopozerať, tak mi slzy tiekli z očí.

anjelok
13. okt 2023

Stastie na dosah - podla skutocneho pribehu

hefo
13. okt 2023

Moc emotívnych filmov nepozerám, ale z toho, čo som videl, si vybavujem Forresta Gumpa...

dominikamacakova
13. okt 2023

@alica2202 ja som pri Coco prvých desať krát plakala potom už nie, ale pozerali sme to každý deň 🙈
Zelená míľa, Chlapec v pruhovanom pyžame, Shindlerov zoznam

6mia6
13. okt 2023

Jozef Mak, chlapec v pruhovanom pyžame, Hriešnica

marth16
13. okt 2023

Pred tým ako som ťa spoznala, na vine sú hviezdy, pošli to ďalej...

vani190493
13. okt 2023

Tie, ktoré ste spomenuli Coco, vďaka za typ, viem, že to už dávali, no nepozerali sme. Na hellowen je plán jasný. Diki ženy. 😉

zafir01
13. okt 2023

Pre mňa , v mojom najhoršom životnom období ma rozplakal film chatrč (2017) ... Nie som veriaca ,a film je dosť kresťanský . O smrti dcéry . Videla som ho v telke v čase ,kedy som sa nevedela spamatat zo smrti mojej dcéry .
Nikdy som tsk silno neplakala pri filme ako v ten večer . Bolo to prvý a aj posledný krát ,čo som ten film videla .

Potom je viac ďalších filmov , ktoré sú emotívne ,
Napríklad Lidice , chlapec v pruhovanom pyzame ... a podobne

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkam3
13. okt 2023

Toto je skôr taká oddychovka - Marley a ja - ale na konci, keď im pes zomrie, som revala snad 10 minút 🥹. A ešte milujem záverečných 5 minút Big Bang theory, aj keď teda to nie je film. Môj muž sa smeje ako pri tom môžem tak slzit -zakazdyyym a to som tu scénu už asi 5x videla 🤷‍♀️

engynka
14. okt 2023

Zapisnik jednej lasky je tiet taky dojak celkom

21anjelik19
14. okt 2023

Pre mna film ...Nezabudnuteľná cesta po česky Dlouha cesta ...... videla som asi milion x ale vždy pri ňom plačem ..a asi jediný film ktorý viem pozrieť zas a znovu

vkatush
14. okt 2023

@zafir01 mne zomrel brat, keď mal 9 rokov a presne, ten film je na to zameraný, na smrť tak malých detí a proste nedá sa nepustiť slzy, keď si cez to prechádzaš alebo si prešla.
Ja som čítala aj knihu, tiež som pri nej pustila slzy.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruxandra
14. okt 2023

Ja pri filmoch neplacem, stalo sa mi to iba pri jednom, lebo tam bola pre mna extrémne smutná a nečakaná scéna, a uplne ma to dostalo.
Islo o film “Dárek do cely č. 7”, kórejská verzia z roku 2013, cely ten film bol vazne velmi smutný a emocionálne velmi tazky..

elenajezova
14. okt 2023

@petulda333 presne to isté aj ja. Predtým ako som ťa spoznala...

adka3321
14. okt 2023

Pre mna tento. Omylom som si ho kedysi stiahla ked som chcela pozerat film A way to remember, ked som si ho pustila pozeram, co som si to stiahla, dopozerala som ho a zanechal vo mne stopu, ine filmy len pozriem a na druhy den uz ani neviem, ze som ich videla a tento mi aj po rokoch pride na mysel.

aurora33
14. okt 2023

@belllinka ja napríklad plačem pri veľa filmoch a o rozprávkach ani nehovorím. Ja prerevem každú rozpravku 😅😅