Kto sa zase s kým vyspal na Farme?

29. sep 2024

Kto sa zas s kým vyspal na farme? Pozerala som to prvé časti. Po rokoch skúšam pozerať tuto, no je mi z toho zle 🤮

janka_23
29. sep 2024

Tipujem ze Lena s Matúšom

autor
29. sep 2024

@janka_23 katastrofa toto dievča. Tá narobí ešte zloby okolo seba

janka_23
29. sep 2024

Jej ide iba o followerov a tých mat bude. Ani neviem co k tomu viac dodať pretože dnešná mlada generácia to je čistá katastrofa

autor
29. sep 2024

@janka_23 presne. Ale len takí ju budú sledovať, čo sú ako ona 🤦‍♀️

janka_23
29. sep 2024

To neviem, veľa ľudí na nu "klikne" zo zvedavosti a ona z toho vsetkeho vyťaži. Vid Plackova atd

suptdi
29. sep 2024

@janka_23 Ešte horšie je to, že mnohí mladí TÚŽIA BYŤ AKO ONA

janka_23
29. sep 2024

@suptdi aj keď ju ľudia odsudzujú tým ze ju komentujú, sledujú alebo na nu kliknu tým jej zvyšujú algoritmus a ona sa tým pádom stáva zaujímavejšou a dokaze na tom parádne zarobiť. Takže aj keď ju ľudia odsudzujú ona z toho ťaží a ma zarobené bez roboty. Dnes sa mladým nechce pracovať takze niet divu ze ju budú nasledovať a snazit sa byt takou ako je ona

suptdi
29. sep 2024

@janka_23 ja ani neviem ktorá to je, keď som zbadal, že tam zase je ten teplý Vietnamec, tak si to už nenechávam pustené ani ako podmaz pri čítaní knihy

janka_23
29. sep 2024

@suptdi je to veľmi smutná vizitka dnešnej doby

suptdi
29. sep 2024

@janka_23 oni na Farme, alebo môj prístup k tej relácií?

janka_23
29. sep 2024

@suptdi myslela som farmu. Pre mňa je to dno

suptdi
29. sep 2024

@janka_23 samotná relácia by dno ani nebola, ale tvorcovia by museli inak pristupovať k výberu súťažiacich
Kedysi prvé série som pozerával, ešte s nebohou starkou, a tá relácia, bola úplne o niečom inom,

suptdi
29. sep 2024

@janka_23 ako je to dnes

janka_23
29. sep 2024

@suptdi áno, mas pravdu. Prvé série boli o niečom inom ale žiaľ televizii ide o sledovanosť a práve takí ľudia ako Lena im tu sledovanosť zvyšujú. Pozri sa na reláciu bez servítky, zo začiatku to bolo fajn a človek sa tam dokázal inšpirovať. Teraz? Jedna cista katastrofa ale ľudia to sledujú, síce sa pohorsuju ale zaujme ich to a tu telku si zapnu

suptdi
29. sep 2024

@janka_23 máš pravdu Jani, Bez servítky nesledujem odkedy som vysledoval, že tam musí každý týždeň byť teploš, lesba, iný úchyl, alebo aspoň ich rodinný oríslušník.
Raz tam bola baba čo popri varení rozprávala, že je 15 ročná dcéra, od všetkých vyžaduje aby ju oslovovali v mužskom rode, a hovorila, ako to ona s radosťou akceptovala a usmievala sa pri tom. Bolo mi zle, že niečo také zo svojho súkromia vôbec púšťa do éteru.

janka_23
30. sep 2024

@suptdi vidíš, ale sledovanosť majú a o to im ide. Minulý týždeň v bez servítky u mňa prerazili dno a čo sa týka farmy tak to sa už ani komentovať nedá. Rozum sa mi zastavuje nad tým, čo sú ludia ochotní urobiť za peniaze. A vies co je pre mňa najsmutnejšie? Ze vyjdu von a budú z nich hviezdy

moonlight1210
30. sep 2024

@suptdi mne zas vadi, co tu pustas do eteru ty.
Ak ti taki ludia vadia, tiez sa mozes rozculovat doma pred rodinou za zatvorenymi dverami a im vykladat svoj postoj k tomu a nie tu verejne. Chod prikladom.

Ak to chces robit verejne, citis tu potrebu, dokonca mas pocit, ze tak siris osvetu a zachranujes svet, tak vedz, ze presne na vsetko to iste maju pravo i oni.

Tieto relacie som nikdy nepozerala, ani nebudem. Farma, ruza, servitka, ozen sa, usland - vsade stacilo zahliadnut uputavku a cloveku bolo z toho zle.
Je mi fuk, ci su tam tepli, lesby, trans, alebo ci maju ucastnici take nieco v rodine, vadi mi nizka inteligencia ucastnikov a ich primitivne chovanie voci sebe navzajom. Citia sa clenmi majority, chovaju sa ako minorita z osady.

Navyse to dokazuje, ze ked ide o chovanie a inteligenciu, je fuk, akej orientacie clovek je. Trans, homo, lesby, ci ludia inej orientacie su taki isti ako heteraci. Vsetci na jednej lodi.

Tak sa zbytocne pohorsujes. Su rovnaki ako hetero, jediny rozdiel je, do koho sa zamilovavaju. A to je uz vazne trapne robit okolo tohto rozruch.

princkrason
30. sep 2024

a co kameraman s maskerkou?

anna777115
30. sep 2024

@moonlight1210 V dnešnej dobe, zdravy rozum, úsudok a moralka musí isť do úzadia a byť ticho, aby neurazili bezcharakternost, drzosť, nemorálnost a prezentovanie a podporovanie ĺudí, ktorý to majú v hlavach, úplne vymatené

moonlight1210
30. sep 2024

@anna777115 teraz myslis inak orientovanych ludi? Ze su bezcharakterni, drzi, nemoralni?

autor
30. sep 2024

@anna777115 krásne napísané.

anna777115
30. sep 2024

@moonlight1210 To, si povedali ty nie ja.Myslim, každu zvratennosť, ktora sa nielenže v dnešnej spoločnosti toleruje, ale sa ešte vyvyšuje na piedestál slávy a obdivu. To, že je niekto inak orientovaný, nie je určite záležitost, ktorej treba prikladať taku dóležitosť a pompeznosť, rovnako ako sa ti nerobí, keď je niekto heterosexualne založený.

moonlight1210
30. sep 2024

@anna777115 stale nerozumiem. Inak orientovani ludia su zvrateni? Alebo koho tym mienis?

Ak nasich koalicnych politikov z poslednych dni, vrele suhlasim. To, co im prechadza (aj ked ludia sa voci tomu vymedzuju, ale to nestaci), je neunosne.

anna777115
30. sep 2024

@moonlight1210 Nie, ja som nikde nenapisala, že inak orientovany jedinec, musi byť zvráteny, ja píšem že sa dávaju do pozornosti individua, ktoré nevedia, ako na seba strhnuť pozornosť, bohužiaĺ nie vždy vhodným spósobom. Ja, som maximalne tolerantny a benevolentný človek.Keď sa niekto identifikuje ako pes, budiš, nech, len nech nikoho nehrizie a nešteka a nech sa ma nikto nesnaži presvedčiť, že je to normálne. Veď, stačí čo dokazuju tieto individuá na tych ich pride LGBT pochodoch. Ak, mám byť k tomuto tolerantná, tak zbohom zdravý rozum, usudok a nejake moralne hodnoty, to už ani nevravím. Ĺudia, načisto strácaju rozum , hanbu o svedomi a nejakych moralnych hodnotach, to už ani nehovorim.

autor
30. sep 2024

@anna777115 krásne a múdro napísané. Teraz sa pravda nejako nenosí. Len ta chorá doba a chorí ľudia zrelí na psychiatriu sa chcú ukázať. Ale to, že každý z nich ma obrovské psychické problémy to nikto nepovie. Toto utlmia.

nika1971
1. okt 2024

keby to ludia nepozerali, taketo vykvety by v telke nedavali...