Kto má Netflix?

hruska91
7. dec 2023

Ahojte je tu niekto kto ma netflix?
Potrebovala by som zistiť či seriál - my little Pony a ako si vycvičiť drakov (pre deti) sú po Slovenky/ česky.
Nechcem to kupit a bude to po anglicky.
Je tam niečo iné vhodne pre deti?

Dakujem

janai1
7. dec 2023

@hruska91 toto MLP je po česky, to druhe friendship is magic nie je dabované. Film je tiež dabovany a aj Vypravej svuj príbeh
Ako si vycvičiť drakov mi ani na netflixe nenaslo

zorkahorka
7. dec 2023

Tam som esre nic po slovensky nevidela tusim...

elanor
7. dec 2023

@hruska91 mlp povodne nieje dabovane, to nove neviem, to vytrvalo ignorujeme a tvarime sa ze neexistuje, nepaci sa nam to.
A je tam serial aj filmy inspirovane drakmi, teraz rychlo neviem nazov, to je v cestine

rusalinka
7. dec 2023

Slovenský dabing nájdeš skôr na Disney+, Netflix je len (ak) v češtine.

hruska91
autor
7. dec 2023

@elanor Ani mne sa to vôbec nepáči ale dcéry to milujú dostali od staršej sesternice tie Koníky a sú tým úplne posadnute, Keďže som teraz porodila veľmi by mi pomohlo zaplatiť nejakú službu na rozprávky aspoň na chvíľu-Lenže rozprávku neobsedia majú 4 a 3 roky čiže skôr nejaký seriál

Kľudne poraďte niečo vydržia tak MAX 20 min. ale aj to mi pomôže kým nakojím

chvostik1
7. dec 2023

@hruska91 na bombuj alebo iných takýchto stránkach sa to všetko dá pozerať online.

Je pravda, že na Netflixe aj pre deti je toho celkom dosť čo nie je s dabingom (aj keď prvé série seriálov napríklad nadabované sú, ďalšie však už nie) alebo ak na rozprávke už dabing existuje, na Netflixe ho nenájdeš. Prípadne, ak má rozprávka pokračovanie, prvá časť s dabingom je, druha už ale nie.

Toto ja na Netflixe hodnotím ako jeho najvacsie a pre mňa osobne aj najzávažnejšie negatívum. Príde mi choré nemať dabing pri niečom čo už dávno nadabované je.

veron_bb
7. dec 2023

@hruska91 1000000x viac odporúčam Disney+ ...Mám obidva ale Netflix je totálny prepad,omnoho lepší je Disney hlavne ak to chcete pre deti.

belllinka
7. dec 2023

@zorkahorka a vieš, kde si to máš nastaviť? 🙂