Kreslená postavička Bing

juliacenc
5. okt 2023

Nenavidim toho kralika a uz to viac neznesiem pozerat ani sekundu. Ten hnusny, rozmaznany, ani neviem popisat co vsetko a ako ho nenavidim mi strpcuje zivot uz vyse roka. Ano viem, ze je to kreslena postavicka, ale aj tak ho nenavidim 😄 ma to niekto tiez tak?😄

romikk22
5. okt 2023

@juliacenc haa. :D to akokeby môj manžel písal presne toto stále hovorí :D smejem sa riadne
Ja ho mam rada my s mojim synom 5r si to púšťame radi a manžel je nervózny z Toho . Vraví ze je to rozmaznaný zmrd

mikadooo
5. okt 2023

@juliacenc ešteže tú rozprávku nepozerám. A musíš to pozerať? Však ty si rodič, tak ty nastav program dieťaťu, aký uznáš za vhodný 🤷.

mane01
5. okt 2023

@juliacenc neviem, kto je Bing, ale ja neznasam Alzaka, ked ta to upokoji 🤷🏼‍♀️😂

dominyca9
5. okt 2023

Videli sme tú rozprávku raz a osldvtedy je zakázaná. 😅 Nič primitívnejšie som ešte nevidela. 🤦 Podľa mňa to deti len ohlúpuje.

dzulli1980
5. okt 2023

Dcéra veru mala obdobie, keď sme Binga pozerali nonstop ... môj muž bol na neho neskutočne alergický, hovoril, že je to jeden "zhýčkaný zmrd" 😀 ... už nás "Bing obdobie" našťastie prešlo, aj muž je kľudnejší 😀
@juliacenc

marcella1979
5. okt 2023

bing je suprový, ale pozerame ho v anglictine. v ceskej verzii je zle nadabovany- neprijemny hlas, pôsobi veru rozmaznane.original je naozaj iny..

asocial
5. okt 2023

@juliacenc bing sa mi veľmi páčil, je to také milé, ja som ho mala rada aj decka. Sú oveľa sprostejsie rozpravky

mamusa123456789
5. okt 2023

Bing mi nevadí, ale z čoho ide mňa trafiť prasiatko peppa... Mala rozmaznaná trupka 😁

tianna
5. okt 2023

@juliacenc ja ho milujem! Úžasná rozprávka, konečne niečo zmysluplné. Vďaka nej si drobec zúbky umýva, odvážil sa behať na ihrisku (je veľmi bojazlivy 🙂), vysáva so mnou keď niečo rozsype. Mňa mrzí len že nie je v slovenčine 😕 ale pozeráme aj anglickú, španielsku a francúzsku verziu 🙂

tianna
5. okt 2023

@dominyca9 to si vôbec nemyslím, veľmi milá, jednoduchá rozprávka s poucnym dejom.

ivangeline
6. okt 2023

Nepozerame. Tiez sa nam nepacil. Staci prepnut. ;D

mala_zabka
6. okt 2023

Neznášam ju a jediné čo by som z nej brala sú Flopove nervy 🙃

banyka
6. okt 2023

@juliacenc mám to podobne 😀. A tiež nechápem , že tie zvieratká - deti vychovávajú hračky ? Mali sme tiež obdobie pozerania Binga , ale už prešlo 😁

banyka
6. okt 2023

@asocial s týmto súhlasím, sú aj horšie rozprávky , hlavne na Jojkovi ... Alebo aj SpongeBob. Ako toto môže byť určené pre deti 🙄

janka_266
6. okt 2023

@juliacenc videla som len pár časti a súhlasím 🤣našťastie to Môjho nechytilo, tak dúfam, že ani nechytí 😃

heln
6. okt 2023

je neskutocne otravny, nastastie mame dialkovy ovladac k telke a ine programy.

jesenzima
6. okt 2023

Anoooo, u mňa podobne, našťastie už ich Bing až tak často nezaujíma 😃

dominyca9
6. okt 2023

@tianna Ja neviem, moje dvojročné chápe viac ako Bing. Za mňa veľmi infantilná rozprávka. Som toho názoru, že deti sú malé, ale nie hlúpe, aby im bol svet podávaný takto zjednodušene. Určite sa dajú nájsť krajšie rozprávky.

zorkahorka
6. okt 2023

Nahodou... je to aj poucne pre deti

saxana000
6. okt 2023

Bing sa este da.frci u nas doteraz a to uz mam skolacku.cwsky dabing nie je velmi stastne urobeny.zacinali sme ho pozerat po nemecky.ja nenavidom Fihu mam z nej neurozu preafektovana skareda s hnusnym hlasom..byt dieta chytim nocne mory.. na toto som doma zaviedla totalne embargo..

tianna
6. okt 2023

@dominyca9 nejde o chápanie, jasné že aj môj drobec chápe, ale keď niečo nechce spraviť pripomeniem mu že Bing si napríklad zúbky tiež umýva a tak si ich pekne nechá umyť a ešte aj povie že tak ako Bing 🙂 ja mám zas alergiu na tie akože komplikované rozprávky s normálnym dejom ktoré len deťom ničia pozornosť.

dominyca9
6. okt 2023

@tianna Vždy sa dá nájsť pekná rozprávka primeraná veku. 🙂 Samozrejme, je to zreje aj vec vkusu. My sme si s Bingom nesadli, máme radšej Mášu. 😃 Alebo potom slovenských a českých tvorcov (Spievankovo, Smejko a Tanculienka...). Je však fajn, že tvoj malý má v Bingovi vzor, ktorý ho pozitívne motivuje. Kamoška mala opačný prípad - malý začal zrazu začal tváriť, že nevie veci, ktoré dávno vedel (vzal si z obchodu lízatko a tváril sa, že nevie, že zaň treba zaplatiť). Prišla na to, že len napodobňoval Binga, tak to tiež zatrhla.

juliacenc
autor
6. okt 2023

A dalsia kapitola sama o sebe je bllipi. Akoze ten chlap je zavodou, je z neho milionar, pretoze sa chodil hrat na detske ihriska a spravat sa pritom ako posahanec. A deti to zeru totalne… 😅

lucylaw
6. okt 2023

Neviem, kto je Bing, ale ja som mala rovnaký vzťah k Máši 😅 Ja by som to dievča asi bila od rána do večera, nenormálne ma rozčuľovala a nechápala som, prečo ju ten medveď radšej nezožerie a hento všetko jej trpí 😅 Chvalabohu ani malý tú rozprávku nejako nemusel, takže som to nemusela vidieť často 🙂

tianna
6. okt 2023

@dominyca9 😄 áno, detičky sú každé iné 🙂 u nás tiež ficala jeden čas Maša, no malý sa zľakol jedného dielu kde myslím medveď zuby vyceril (myslím Halloweensky diel) a tým Maša u nás skončila keďže sa vždy rozplakal keď ju zbadal. Takisto u nás Labkova patrola dopadla, miloval ju no potom raz šiel diel o hrade kde sa hýbalo rytierske brnenie a taký hysak chytil že ich už takisto ani vidieť nechce 🙂 u nás zas Spievankovo a všetky tieto relácie absolútne nehrozia.. 🤣 to by sme ani s mužom nerozdychali 😬 tie ich otrasné kostýmy a infantilny prejav, joj to veru nie 😄 našťastie ani deťom sa to nikdy nepáčilo, ale koho zas milujú je Miro Jaroš 👌 ten nevadí ani nám 🙂

dominyca9
6. okt 2023

@tianna Vidím, že to máme presne opačne. 😅 My zase Jaroša nemusíme. Teda deti aj hej, ale my s mužom radšej prepíname. 😆 Nám vadí tá podprahová reklama v jeho klipoch a textoch. Príde nám, že to robí len pre peniaze a deti ho veľmi nezaujímajú. Z našich interprétov máme najradšej asi Spievankovo. Ako bezdetná som nemohla vystáť tie detské piesne, no dnes mi prídu najprijateľnejšie. 😃