Kde sa dá pozerať Labková patrola v slovenčine?

17. máj 2023

Kde prosim pozeraju vase deti labkovu patrolu? Na YouTube som to nasla len v anglictine (mozno blbo hladam?).
Kde im to teda pustate? Dakujem

wiwi28
17. máj 2023

My máme predplatenú stream službu Skyshow time a tam sú všetky Lapkové patroly. Síce v čestine ale synovi je to jedno. Ja som mala štastie lebo som dostal typ na túto službu ešte pred spustením a tak máme predplatné za smiešnu mesačný sumu. Ale sleduje to zatiaľ iba na tablete lebo máme starú smart TV a nie je na to aplikácia. Alebo potom skúste cez mojevideo.sk

natalka2230
17. máj 2023

Film patrola chcel môj syn po Slovenky tak som hľadala a je na kukaj to

lyci
17. máj 2023

neda. jedina moznost v slovencine je nahravat si casti na jojke do archivu, ale tam sa postupne premazavaju a da sa ich vzdy pozerat len zopar. kupit sa neda. na youtube len po anglicky. skyshowtime po cesky. na netflixe je film tiez po cesky. na voyo 2 serie po cesky

lilyianka
17. máj 2023

Nemáš v telke tv stanicu Nickelodeon junior? Ja púšťam odtiaľ z archívu

aalt
18. máj 2023

Na uloz.to byvali nejake diely v slovencine.

bejka_
18. máj 2023

Kodi

lyci
18. máj 2023

@bejka_ na kodi je v slovencine?

x_mery_x
18. máj 2023

Stiahli sme z ulozto.sk

mima172
18. máj 2023

Tiež mame Kodi a je tam aj Labkova patrola v SJ.

beata_k
18. máj 2023

Ano, na kodi je v slovencine.

weronika2
18. máj 2023

@lyci ano v slovencine asi po 4.seriu a potom ostatne su tam po cesky a po anglicky...my mame tiez kodi...treba si kupit ulozisko za 25e na rok a ak nemate nejaky novy android tv tak aj android box (my mame za 100e od mecool)

ketrin2929
16. sep 2023

@mima172 prosím vás a aký máte televízor. My máme nový Samsung a nejde nám to kodi

mima172
16. sep 2023

@ketrin2929 Nejde o značku televízora. Aplikáciu ste si stiahli a ta vám nejde? Ak áno, tak problém bude inde, v značke TV by to byt nemalo. My mame Sony ale ako píšem, to nie je dôležité.