Kauza Kramný na Voyo

20. júl 2024

Neviete kedy bude na Voyo druhý diel? Dávajú to aj v telke?

lilly30
20. júl 2024

Myslím že nový diel bude až v piatok a v telke to nedávajú

dadis
20. júl 2024

Bude 5 dielov, kazdy piatok jeden diel. V TV to nebude, je to len na Voyo. Videla som vcera prvy a teda..wau..ako ho na konci ukazali, az mi zle bolo

autor
20. júl 2024

@dadis podľa mňa zase dobre vyzerá na to ze je v base, tak kultivovane.

dadis
20. júl 2024

Ved to bolo take neprijemne, ze clovek, ktory posobi tak bezne a normalne, je schopny toto spravit

elin2525
20. júl 2024

Ja presne vcera vecer som si kvoli tomuto aktivovala Voyo - deti a mazel zaspali, ticho vecer, dopozeram prvy diel, natesena na druhy a nic, musim cakat tyzden! 😂 Ale ked ho ukazali na konci, posobi ako uplne iny clovek, ano, tak viac kultivovane.

autor
20. júl 2024

@elin2525 tiež som veľmi zvedavá na ďalšie casti

dadis
20. júl 2024

@elin2525 Ked uz mas predplatne, tak sa oplati pozriet aj Metoda Markovic: Hojer, ak si este nevidela

elin2525
20. júl 2024

@dadis Nie, nevidela. Dakujem za tip 😍

lentilka78
28. júl 2024

@elin2525 aj metóda markovic hojer je super spracovaná, ale čo sa týka kramneho, už som pozrela aj druhú časť a verím stále tomu ze to urobil, ale ten novinár etienne blaha, to je absolútne dno spoločnosti, ešte napísať kramneho matke ze spáchal samovraždu a teraz sa tvári ze si nespomína ci to poslal aj jej, špina

elin2525
28. júl 2024

@lentilka78 Ano, uz som pozrela toho Markovica, velmi sa mi pacilo. Nevedela som, ze sme mali takehoto vraha.
Ja som pozrela tu druhu cast Kramneho a ten novinar je mi tiez velmi nesympaticky. Ale tak on pracoval pre Blesk, to je cisty bulvar a senzacie, takze tam pasoval.

elin2525
28. júl 2024

Ja som inak narazila na pripad, kt. sa stal pred 2 rokmi v Egypte - na otravu zomrel 6 rocny chlapcek, jeho rodicia prezili. Otec bol na tom horsie, matka tehotna nemala az take priznaky. Vraj sa to este stale vysetruje, mohla i nemohla to byt otrava - https://www.thenationalnews.com/mena/2022/07/07...

autor
29. júl 2024

Ja to tak čierne nevidím s tými novinármi. Kocarek na mňa pôsobí dobre a Blaha možno chcel len vyprovokovať jeho matku k reakcii, ktovie. A možno si fakt nespomína kde akú smsku poslal.

petulda333
29. júl 2024

No mne z jeho matky a neho bolo zle. Este chcela ociernit tu Moniku. Och

mimka1402
29. júl 2024

Je tu druhá diskusia kto chcete, pridala som tam link v poslednej race na rozhovor o tomto voyo dokumente, kto by chcel, ale nechce si platiť voyo tak aspoň niečo 🙂
Tiež ma zaujíma čo všetko tam bude/nebude spomenute. Ale bolo mi divne prečo sa nevyjadruju rodičia Moniky. Stihli medzitým umrieť a súrodenci odmietli, takže sú tam preto iba jej kamarátky...
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/kauza-kramny-2/

autor
29. júl 2024

@petulda333 áno, že ako ona a Klarka všetko mali za Kramneho peniaze a jemu na seba nezostalo 😀