Hlavná postava filmu

20. júl 2024

Čaute. Otázka na dámy. Do akej mužskej postavy z filmu/ prip. knihy ste zamilované až po uši? Môžu byť vlastnosti a k tomu aj výzor. Že ste proste buchnute až po uši 🥰😅 ja som strašne do Channinga Tatuma (všeobecne) ale vo filme The Vow (manželský sľub) je úplne 🫶🏽🤍🫶🏽🤍🫶🏽🤍😍 dajte nejaké tipy žienky ✨

stellarstar
20. júl 2024

Pablo Schreiber, Gerard Butler, Charlie Hunnam, Murathan Muslu

really8
20. júl 2024

Tom hidleston a tom hardy vseobecne, henry cavil ako witcher, cillian murphy ako peaky blinders.

janai1
20. júl 2024

Joseph Morgan - Klaus
Alan Rickman - Snape
Hugh Laurie - House

Ako reálny chlapi - Ryan Reynolds a Keanu Reeves a zo slovenských Marián Mitaš a Marek Majeský

tosaneda
20. júl 2024

..serial Lucifer - Tom Ellis, posledne dve casti serialu som uplne oplakala, ja co v zivote ma nejaky film serial nerozplakal.. a v reale Juraj Benetin - spevak z Korben Dallas, neskutocna charizma 😊😉

lucia13022023
20. júl 2024

Julio pena
Aaron taylor johnson
Channig tatum (step up)
Tyler Blackburn
Eric Winter
Alvario Morte

gab
20. júl 2024

ja som do svojho muza.. 😂
ale fesakov vo filmoch je dost:
Sam Heugan - Jamie Fraser,
Roberto Enríquez - ale len vo filme Kucharka z Castamaru
ale len knizna postava Joffrey de Peyrac

jana_eyre_2
20. júl 2024

No jasné že Edward Rochester 😉 hlavne vtedy, keď ho hra Michael fassbender 😅

Potom napríklad loki (Tom hindelson) to máme dokonca s mojou 11r dcérou spoločne 🤣

jaja20
20. júl 2024

Josh Hartnett a Gaspard Ulliel RIP ❤️

nekonecna_katastrofa
20. júl 2024

Od puberty čítam detektívky od E.S.Gardnera o Perrym Masonovi a ja mám vysneného Masona, ale ešte som nikdy nestretla nikoho, kto by sa tej predstave podobal či už výzorom alebo charakterom.

lubkovaandrejka
20. júl 2024

Hero Fiennes- Tiffin a Jacob Elordi, ako pubertacka 😂😂. Ale z knih jednoznacne pan Darcy a Heathcliff.

enusamt
20. júl 2024

Herkules - Kevin Sorbo
Etaniel ( Cameron Bancroft) - Heslo: Vecnost
Henry Cavill - vsetky jeho postavy 😆

Isto mi casom este dakto pride na um 😀

beataxxx
20. júl 2024

Luke Bracey- Break point

qetka
20. júl 2024

legolas, aragorn - ale tych milujem este z kniziek a film naplnil ocakavania 🙂, derek shepherd, marc darcy, jon snow, deadpool, groot, dobby

cimage
20. júl 2024

Ewan McGregor ♥️ uz od zakladnej ked som videla Trainspotting. Zaujimave je, ze ho spoznam aj ked ho zamaskuju, proste ma nieco v sebe co ho prezradi.

qetka
20. júl 2024

a ked som bola mala, tak orlie pierko ♥️

kepassa
20. júl 2024

Ked som videla Aragorna chcela som sa za neho vydat ❤️🤣 to som mala 15
Teraz by som sa uz nevydavala ale by som si uzila s Aquamanom 🤣

leuska0910
20. júl 2024

Matthias Schoenaerts ako Gabriel Oak z filmu Daleko od hlucneho davu😍 to je tak sexi chlap ze dovi🤤🥰

slovakboy
20. júl 2024

Tatum je super. Ja som bol ako chlapec do Majky z Gurunu a posledne do Merlyl Streep vo filme Medizonské mosty a pred tym tiež do nej vo filme Zaľúbiť sa. A bol som aj do jednej austrálskej herečky ešte na strednej ale už nepamätám ani na film ani na meno tvár si ale pamätám. Marcinková sa mi páči aj Paufhofová. Ale už to nie je zamilovanie sa. Moja najnovšia láska je Tereza Kostková v seriáli Hviezdy nad hlavou. Velmi sympatická, milá, pekná. Len ten jej architekt sa ani bozkávať nevie.

tilly
20. júl 2024

Frank semyon z true detective

autor
20. júl 2024

Ďakujeme za odpovede. Inšpirujem sa do budúcich dní na pozeranie. 🥰

vierkainka
20. júl 2024

Pre mňa Khal Drogo - Game of Thrones a hra to Jason Momoa 👍

777januska777
20. júl 2024

Sama Rockwella, milujem skoro všetky jeho postavy, ale najviac ho mam rada v The Way Way Back (Nezabudnuteľné prazdniny), potom Diego Luna ako Andor, Aaron Paul v Breaking bad, Charlie Hunnam v The Gentlemen, Tom Hiddleston je ako Loki úžasný, ale najviac sa mi asi paci v seriáli The Night Manager, Thomas Gibson v Dharma & Greg, Michael J. Fox v Spin City. A isto by som našla ešte viac, len si nespomeniem.

babulkomale
20. júl 2024

Omg, čítam a skoro nikoho nepoznám 😃🤦

mk1111111111
21. júl 2024

@babulkomale ani ja 😵‍💫 musim sa asi dovzdelat v menach, filmy niektore poznam
Ale, aspon tu Kostkovu, Mitasa a Majeskeho viem zaradit 💪🤣

autor
21. júl 2024

@777januska777 nezabudnuteľné prázdniny je jeden z mojich najobľúbenejších filmov. Páči sa mi aj Steve carrel (výzorom, ale vo filme je úplný debil!) a Sam Rockwell je hrozne zlatý a áno tiež som doňho 🥹🫶🏽 závidím tej herečke, do ktorej akože je zaľúbený 😂

1mina
21. júl 2024

Alan rickman - snape, ked je tu spomenute hry o trony - tam za mi pacil khal drogo a jon snow 😀 , potom by som vedela vymenovat take haluze co sa mi pacili uz od puberty ako ten co hra vo filme mumia mumiu - samozrejme ked je premeneny na cloveka, alebo v panovi prstenov Aragorn 😁

1mina
21. júl 2024

Steve Carrel som si tiez uvedomila ze je celkom fesak ked som s nim pozerala teraz ten serial the Office - ale nie v prvej serii kde ho chceli spravit nejakeho plesatejsieho, ale v tich dalsich 😁

heln
21. júl 2024

toto na mna vyskocilo na fcb, netusim aky je to herec asi som do neho😅

heln
21. júl 2024

ked som bola dieta/pubertacka "milovala" som terrenca hilla a luka skywalkera, a neskor legolasa.

elisebah91
21. júl 2024

U mňa platonicke
pán Darcy z Pycha a predsudok -Matthew Macfadyen
Atagorn z LOTRa( tam by som ho trochu ucesala 😅) Vigo Mortensen aj v iných filmoch je ok
A posledne môj objav Ježiš z Chosen -Jonatan Romue ♥️