Hľadám film, kde sedia kamaráti pri jednom stole

biaa
4. jún 2024

Ahoj baby, prosím poraďte mi hľadám to sto rokov 😂 jedna sa o film kde sedia kamaráti s partnerkami u jedného stola na nejakej večeri resp. Oslave myslím že je to povodne francúzsky film ale neviem uz nepamätám.

A ide o to že za ten večer sú povinní všetci prečítať SMS nahlas pred všetkými, a pokiaľ im niekto volá musia to dať na reproduktor 😀

Dakujem

akasha18
4. jún 2024
victoriab
4. jún 2024

@biaa je taliansky a je božííí 😍

salamistka
4. jún 2024

Takmer dokonalé tajomstvá (2019) nemecká verzia

babkaland
4. jún 2024

Ja som bol v kine na nejakej českej verzii. Vraj to má veľa verzií.

neviditelnypes
4. jún 2024

Čo napíšem určite NIE JE film ktorý hľadáte, ale spomenul som si na "Mass" (2021, réžia Fran Kranz). Celý čas štyria ľudia sedia pri stole a rozprávajú sa, a keďže som nevedel o čom to bude, tak pochopenie a zhrozenie prichádzalo postupne, uff.

matullienka
4. jún 2024

Známi neznámi je ČR/SK verzia

biaa
autor
4. jún 2024

@akasha18 anoooo! Super dakujem . Práve viem že vyšla nejaká naša verzia a spomenula som si práve na originál a nevedela som ho nájsť!

andula09
4. jún 2024

Áno, je to známi neznámi, mňa to osobne v slovenskom podaní veľmi nebavilo, ale to ma nebaví takmer nič z našej produkcie, to už ozaj musí byť, ak sa mi to páči 😀 My proste nevieme točiť filmy, je len veľmi málo výnimiek. Pôvodný film je taliansky a zachytila som aj francúzsky. 🙂

biaa
autor
4. jún 2024

@andula09 ako tu Slovensku verziu si asi nepozriem ale tá zahraničná sa mi páčila videla som to hrozne dávno😀