Hľadá sa čiernobiely film

qwer2019
20. júl 2024

Ahojte, trochu atypická otázka. Žienky, muž má už 2 týždne otravuje z jedným filmom, ale vôbec nevie nič o ňom, jediné čo mi povedal je. Čiernobiely film, odohráva sa asi niekde v tatrách, išiel v ňom týpek na bicykli a opieral sa zároveň o nejaké drevo ci palicu ci o co. Neviem ci čisto slovenský, alebo ešte z čias Česko Slovenská. Ak by ste mali nejaké tip budem rada a vďačná.

butterflyeffect
20. júl 2024

@qwer2019 ciernobiely v tatrach ma prve napadalo Andel na horach, ale ci tam bol niekto na bicykli s palicou neviem 🤷🏻‍♀️

anjetta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bebebi
20. júl 2024

@butterflyeffect Andel na horách sa odohráva v zime, tak tam asi bicykel nebol. V lete sa odohráva film Dovolená s Andelem, ale teda tiež neviem či tam bol muž na bicykli

annevoight
23. júl 2024

@qwer2019 Jánošík( 1935)

qwer2019
autor
25. júl 2024

Ze boli oblečený ako turisti, mali batohy a bolo to v lete

annevoight
25. júl 2024

@qwer2019 Na základe dodatočných informácií by mohol byť tým filmom „Medená veža“ (1970) alebo jeho pokračovanie „Orlie pierko“ (1971). Oba tieto filmy sú čiernobiele a odohrávajú sa vo Vysokých Tatrách, pričom hlavné postavy sú často oblečené ako turisti a dej sa odohráva v letnom období.

Ďalším možným tipom by mohol byť film „Vysoká modrá stena“ (1973), ktorý sa taktiež odohráva v horách a postavy v ňom môžu byť oblečené ako turisti, aj keď niektoré scény sú farebné.

Skús tieto tipy overiť a zistiť, či niektorý z nich nie je ten správny film, ktorý tvoj muž hľadá.

qwer2019
autor
26. júl 2024

@annevoight ďakujem krásne, povedala som mužovi a som zvedavá ci konečne to nájdeme. Lebo medzi nami sa bojím, že keď budeme mať 80 rokov ( cca keď to beriem od svojho veku) takže budem 55 rokov počúvať čo je to za film 😀😀

annevoight
27. júl 2024

@qwer2019 potom dajte vedieť