Heroinová Katka od Třeštíkové

21. jún 2023

Ahojte, videli ste tento dokument od Třešničkovej? Neviete ako dopadla hlavna hrdinka tohto dokumentu? Zije este?

0silvia0
21. jún 2023

To by aj mna zaujimalo. Ta jej dcera uz bude asi aj dospela.

autor
21. jún 2023

@0silvia0 asi uz ano, vraj ju mala v starostlivosti jej matka ( cize babka malej) a s otcom dietata nebola, mala uz niekoho ineho ( fetak tiez)

madbeth1
21. jún 2023

Žije ešte napríklad na stránke blesk CZ často o nej píšu, boli tam aj nejaké rozhovory že je na metadone a už nefetuje a potom zas písali že ano

autor
21. jún 2023

@madbeth1 vdaka
Pekny vecer

pribinak
21. jún 2023

Ona je stratený prípad, žiaľ. Som asi krutá, ale neverim, že sa ešte vôbec niekdy vyhrabe zo závislosti.

Jej dcére držím palce, aby sa jej v živote darilo a bola štátna napriek tomu, že mala veľmi ťažký start

rebekamarcusko
21. jún 2023

Jej dcéra je na tiktoku a vyzerá byt celkom rozumná. 🙏

nikolka1986
21. jún 2023

Na FB je o nej skupina, myslím že nič nové s ňou nie je, škoda, lebo to bola fakt krásna žena.

ptvw
21. jún 2023

Ja som ten dokument videla asi 40krat (zjavne nejaka úchylka u mňa) a vlastne jej všetky dokumenty, naposledy včera som si pustila Anny

diewcatqoo
22. jún 2023

Katka zije v Prahe. Casto sa pohybuje medzi fetakmi u Andela, nie je problem ju stretnut. Ale vyzera tak na 70.
Jej dcera je klasicka pubertiacka, vydava videa na tiktoku. Minule som kdesi videla rozhovor s jej dcerou, mamu berie ako odstrasujuci priklad.

pininka1
22. jún 2023

@ptvw ja milujem jej dokumenty a Katka je moja srdcovka. Škoda ze to nezvládla a už určite ani nezvládne.

autor
22. jún 2023

Vzhladom na tie hepatitidy co mala a zivotny styl urcite nie..
Mna by aj zaujimalo ako dopadol roman a ten jej prvy frsjer vo sa dostal do basy

luccija
22. jún 2023

Moja dcéra mala deň voľna a zobrali ich do kina na tento dokument.Cely deň mi i tom rozprávala a potom mi doma púšťala ukážky.Ja som o nej iba čítala.Mali to ako prevenciu voči drogám, ale bola poburena, že tam ukazovali porod🙂
Žije..ak sa to dá nazvať životom

autor
22. jún 2023

@ptvw a kde si to pozerala?

nikolka1986
22. jún 2023

Třeštíková robí dobré dokumenty, ale niekedy ide doslova cez " mrtvoly " , neviem či jej záleží na tých ľuďoch a neviem či je dobré že s tí ľudia stanú viac známymi.

autor
22. jún 2023

@ptvw Uz som to nasla na netflixe dakujem za tip

ptvw
22. jún 2023

Naposledy na netflixe, a postahovane som mala ešte keď žili CZ torrenty

kiki68
22. jún 2023

Zije a dcera uz ma okolo 16 rokov a zije s babickou a nejak je viazana na rodinu jej priatela. Dcera ma normalny zivot bez drog. Stale o tom pisu v CZ

1gramofon
22. jún 2023

@nikolka1986 tak ale s Katkou mala úmysel natočiť dokument ako sa z toho dostala, nie ako v tom stále ide. Jej dokumenty sa v podstate točia samé, Katka chcela byť na kamere, Helena nechala na ňu co bude na tej kamere. Občas jej dala nejakú otázku, s ktorou asi dúfala, že sa Katka zamysli a posnaží sa zmeniť, ale nemôže jej to prikázať lebo to by šlo aj tak opačným smerom. To sa mi páčilo, ona kládla otázky a oni si sami odpovedali a ďalej konali podľa svojho svedomia. Podľa mňa ju fascinuje ako zle ľudia dokážu žiť, hoci by to tak vôbec nemuselo byť, je to skôr psychologický dokument. My, diváci, môžeme dumat nad ich zmýšľanim, že čo ich vedie k takémuto zitiu. A to podľa mňa robí aj Helena.

rude_baby
26. jún 2023

Odporúčam aj Manželské etudy od Trestikovej, len teda neviem, kde sa dajú pozrieť 🙈