Free stránka na sledovanie seriálov

2. dec 2023

Ahojte, existuje prosím vás nejaká free stránka na sledovanie seriálov, ktorá je podobná ako Voyo/Netflix a ukazuje čo ste si už pozreli?
Ďakujem

zmrzlinka2021
2. dec 2023

Dúfam že nie

autor
2. dec 2023
gejb
2. dec 2023
autor
2. dec 2023

@gejb ďakujem, pozriem

nykkushka
2. dec 2023

Taktiež dúfam, že nie. Je to nelegálne takéto stránky pozerať, keďže všetko tam je načierno získané...buď si zaplať alebo kukaj TV jojku a pod

hiro
2. dec 2023

@nykkushka Noo, nie som si isty - ale myslim ze nie je zakon zakazujuci pozerat nelegalne ziskane filmy alebo serialy. Pokial viem tak je trestne ich kopirovanie, sirenie atd..

nykkushka
2. dec 2023

@hiro keby to bolo legálne, je na trhu XYZ takych online stránok a netreba netflix a spol.

jj298
2. dec 2023

Sledujserialy sa to volalo. Ci to este funguje netusim…

autor
2. dec 2023

@nykkushka platím si Voyo aj Netflix

autor
2. dec 2023

@hiro presne tak, sledovanie nie je zakázané, to by pomaly každý v base sedel kvôli tomu 🤦‍♀️

valeria_h
2. dec 2023

sktorrent, pozerám tam filmy, ale neviem či sú tam aj seriály.

januska12323
2. dec 2023

@nykkushka takých stránok je kopec, stačí hľadať

nykkushka
2. dec 2023

@januska12323 ja neviem koľko ich je, nevyhladavam to a nepodporujem... Radšej si zaplatím....

gta5man
2. dec 2023

Mne skôr vadí že to sú také stránky že kým sa preklikám vôbec k tomu čo chcem pozerať, buď je to po anglicky alebo to nejde spustiť alebo ma to stále presmerováva na reklamy atď. Ja som sťahoval z uložto roky ale od piatku je to tam nejaké divné a vypisuje niečo o nejakých nových európskych zákonoch.

Ja by som si aj zaplatil legálnu ale ten typ filmov čo ja pozerám tam buď vôbec neni alebo len anglický dabing. Al viete o stránke/služne kde nájdem v slovenčine/češtine/maďarčine tieto seriály tak dajte vedieť:

Hviezdna brána - Atlantis
Hviezdna brána - Destiny
Star Trek - The Original series
Star Trek - Voyager
Star Trek - Next Generation
Star Trek - DS9
Star Trek - Discovery

Viem že to existuje v dabingu keďže chodili na slovenských aj českých televíziách. Ale všetko v inom čase a v telke sa nedá byť stále doma keď to práve vysielajú. Tak dobré by bolo keby som k nim mal prístup z telefónu a pozerať si po svojom.

Tí čo máte nejaké voyá, netflixy, mágiá sa mrknite či sú tam ale overte aj dabbing. A potom sa ozvite a podľa toho si vyberiem službu.

queen_mary
2. dec 2023

Ja mam kodi. Je tam vsetko, a mas tam aj historiu. Plati sa to, ale malicko.

niekto2hy
2. dec 2023

@queen_mary Nie je tam vsetko,kodi je multimedialny prehravac.Obsah zabezpecuju rozne doplnky.

gta5man
2. dec 2023

@gejb ďakujem pekne. Konečne niečo čo funguje. Je to v češtine. Síce tam neni úplne všetko čo som chcel ale zatiaľ stačí.

gejb
2. dec 2023

@gta5man nie je za čo. Prekvapivo veľa seriálov aj filmov, najmä nových tam nájdeš.
Mne netflix ani HBO nevyhovuje, nemám tam dokopy co pozerať .

livka_
2. dec 2023

@gta5man tu je to pekne vysvetlene co je vo veci ✌️🍀

https://www.youtube.com/watch?v=ZGB_z-9Gra8
gta5man
2. dec 2023

Už som to videl kamoš mi to zdielal. Ale nevadí. Už ma gejb zachránila. Lebo ja mám také špecifické seriály a tie niesu všade. Kamoš vravel že na netflixe neni s dabingom to. Už kukám hento.

zuzkat1
6. dec 2023

kukajto bombuj myslim este funguju..

zuzkat1
6. dec 2023

@zuzkat1 sledujserial alebo tak nejak sa vola

gta5man
16. dec 2023

Díky ludia. Už mám pozretý celý jeden seriál. Nevedel som sa toho nabažiť tak som si aktivoval nekonečné dáta a denne som pozrel aj 8 častí naraz.