Film v ťažkom období

5. apr 2024

Ahojte aký film by ste mi poradili si pozrieť keď sa cítim totálne nanič, život ma uplne valcuje, všetko je tak strašne náročné, nemám čas na seba ani sekundu, a teraz mam po dlhom čase voľno 2 hod, a nevladzem nič, nemám na nič náladu, upadam do depresie, ktorá je cez deň potlačená množstvom povinností, ale teraz to na mňa úplne dolieha..tak by som si aspoň nejaký film pozrela, ak máte tip...ale žiadne komédie ani o ľuďoch s dokonalými životmi, to sa cítim ešte horšie...ďakujem..

moonlight1210
5. apr 2024

Chcelo by to vediet nieco o tebe viac. Potrebovala by si film, ktory by ti pripomenul niektore veci, ktore sa ti spajaju s prijemnymi zazitkami/odobiami z tvojho zivota. Aby ich zas vyvolal.

Pripadne vdaka tomu vyvolal taky katarzny plac. Ked si riadne poplaces a zrazu mas lahku hlavu.

autor
5. apr 2024

@moonlight1210 Tých príjemných zážitkov a období je v mojom živote ako šafranu...skôr sa potrebujem zmieriť s tým ze môj život je aký je a iný nebude, z veľkej časti mojou vinou...skôr to druhé...možno sa mi trochu uľaví keby som si riadne poplakala...

macik166
5. apr 2024

Mne keď bolo ťažko, pozrela som si film Láska cez internet s Meg Ryan a Tomom Hanksom.

vakatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svokrinjazykmonika
5. apr 2024

Ja mám rada romantický film o detskej láske - Flipped. Veľmi také dojemné, citlivé, aj smutné aj veselé s dobrým koncom.

moonlight1210
5. apr 2024

Pribeh psa (alebo psia dusa).

yelena159
5. apr 2024

Pozri si Black Widow (jedna zo superhrdinov). Je to akčný film, ale aj smutný.
https://www.csfd.sk/film/672914-black-widow/pre...

roxanna
5. apr 2024

Ja mám rada tieto: Čokoláda, Diabol nosí Pradu, Pretty woman, Kráska z Manhattanu. Všetko milé, nenáročné, rozprávkové filmiky

pinkgirl
5. apr 2024

Skús: Navždy mladá, Togo, Posadnutí láskou, Nothing hill, Nevesta na úteku.

kiki68
5. apr 2024

Za mna “ V Cine jedia psov “ ( Norsko myslim ) , Metal Head ( Island), potom bol jeden super film, kde boli vsetci tazko fyzicky postihnuti, na nejakej terapii a spikli sa proti tej terapeutke a zrobili vlastnu party kdesi, to bolo mega.

madeincssr
5. apr 2024

Amelie z Montmartru, Kolja...

jajanka31
5. apr 2024

Ja by som si pozrela stastie na dosah..

bublinka1426
5. apr 2024

@macik166 mesto anjelov je este krajsie , emotivnejsie

eeffka
5. apr 2024

Ja pozeram vylucne akcne historicke krvaky 🤣 (vikingovia) tam tak zrelaxujem po psychicky narocnej praci.

sovica
5. apr 2024

@autorka, ak máš Netflix, tak na Tebou opísaný stav, odporúčam švédsky film Medicína. Je to o žene, ktorú manžel opustil kvôli mladšej žene a zrazu je bez partnera, bez peňazí, v "istom" veku a s 2 deťmi. Keďže potrebuje peniaze, prihlási sa dobrovoľníčka na testovanie nových liekov. Nie je to klasická komédia, skôr taká sarkastická, že niekedy nevieš, či sa máš smiať alebo plakať. Mne sa to veľmi páčilo👍
Ešte odporúčam aj film Stuck in Love, v slovenčine to bolo Zaseknutí v láske/v češtine Spisovatelé, len neviem, kde by sa to dalo pozrieť.
A aj to Šťastie na dosah, čo pridala @jajanka31, by asi v Tvojom prípade mohlo zafungovať.

deedol
5. apr 2024

love actually
harry potter
pride

evivb
5. apr 2024

Chatrc. Este dnes si ho pozri.

elisebah91
5. apr 2024

Chatrc určite...

mima1608
5. apr 2024

Na každého asi funguje iné, ale ja napríklad milujem Harryho Pottera. Keď potrebujem komédiu, tak Dospeláci, Fuck you pán profesor alebo Skús ma rozosmiať.

jajana_2
5. apr 2024

Mne keď bolo ťažko, tak ja som vyhladavala depresívne filmy a ťažké, vyrevala som sa, povedala som si že býva aj horší život a bolo lepšie 🙈 perfektne mi na to fungoval film Sloni muž.. ale neviem teda, možno som len ja taká na hlavu 🙈 keď som okej nie som schopná ho pozerať..

canany
5. apr 2024

Ak chces nieco emotivne, ja som plakala pri meste anjelov nicolas cage a meg ryan a ako druhe predtym ako som ta spoznala, v 40tke som na konci revala ako mala.
A co sa tyka vypnutia, ja vypnem pri marvelovkach, xmenoch a takych fantasy, kde fakt nemusim rozmyslat, je to mimo reality a vypnem. Na materskej som raz utiekla od deti vynervacena do kina na wolverina, velmi mi to dobre padlo, aj ked mi to prislo na konci smutne a sokovalo ma to.

nykkushka
5. apr 2024

Ja ked mám pocit, že je všetko na hovno a mám chuť sa odstreliť na mesiac pozriem si tieto filmy:
https://www.csfd.sk/film/761221-darek-do-cely-c... - 80% filmu som preplakla a uvedomím si, že moje problemy sú nič
https://www.csfd.cz/film/8653-schindleruv-sezna... - o tomto asi netreba hovoriť
https://www.csfd.cz/film/301717-nejvetsi-showma... a tento mi dodá vždy nádej ♥

hyta
5. apr 2024

Tento týždeň som pozrela český film Tanec s Matildou, veľmi dojímavý, psychologický film.

martinmmartin
5. apr 2024

malery pana ucetniho - Fantozzi

moonlight1210
5. apr 2024

Z takych vztahovych s (v podstate) realistickym koncom (bez sladidiel): Papierove mesta, 500 dni so summer, Ako byt single (to posledne asi najmenej).

joesvk
5. apr 2024

@moonlight1210 500 dní so Summer 👍