Film/seriál na Netflixe

4. feb 2024

Poraďte niečo dobré na kuknutie... Celkom sa mi páčilo Sun brothers, tak ak viete o niečom na tento spôsob tak sem s tým

lavender94
4. feb 2024

Mne sa páčil Snowpiercer seriál, nie film. Ten co si ty napísala nepoznám, ale toto je take postapokalyticke/medziľudské vzťahy, intrigy takéto ja mám rada. Taká oddychovka, ale nevedela som sa odtrhnúť. Ešte sa mi páčil Berlín. Ak si videla Money Heist, tak to je o tom Berlinovi

autor
4. feb 2024

Money heist som kukla chvíľku s mužom a to ma obsolutne neoslovilo, takže Berlín som ani nezapinala a snowpiercer určite pustím manželovi, ten katastrofické filmy priam zbožňuje.

lavender94
4. feb 2024

Ono to nie je úplne katastrofické, ale snáď sa mu to bude páčiť. Ja sci-fi úplne milujem, tam mám nekonečne množstvo tipov, ale neviem či všetko je z netflixu

majlo1234
4. feb 2024

Ja teraz odznova pozeram Narcos, oebo som predtym kukala Griseldu. Fakt dobry serial, a ked si clovek predstavi, ze sa to realne dialo/deje

liz_lemon
4. feb 2024

mne sa velmi pacili serialy Kluk spolkne vesmir, Ve pri, Yellowjackets

autor
5. feb 2024

Tak vyhrabala som tam včera cmouchalove, celkom fajn kórejský seriál, len trosku pridlhe uvedenie do deja a trosku krvavé, ale dá sa na to pozerať

autor
5. feb 2024

Teraz ma napadá, ze par mesiacov dozadu som kukala seriál nenasytna a celkom sranda to bola, taky čierny humor... Ma to 2 série a najviac sa mi to páčilo od poslednej časti prvej série

cinskyherec
25. feb 2024

Filmaqamen

cinskyherec
25. feb 2024