Film Čarodejnice zo Salemu

27. máj 2023

Stojí za to si pozrieť tento film? Už veľmi dlho sa odhodlávam no zatiaľ som nikde nenašla žiadne novšie recenzie.😅

autor
27. máj 2023

Alebo ešte film Hon na čarodejnice

autor
27. máj 2023

Kladivo na čarodějnice

nelca0510
27. máj 2023

100 ľudí,100 chuti

alandra
27. máj 2023

Hon na čarodejnice -- s Nicolasom Cageom ? Ak áno videla som ho viac krát, za mňa dobrý film.
Čarodejnice zo Salemu film z roku 96 ? Neviem či je novší film ale tento som videla , je to dobré kedze sa inšpirovali skutočnými udalosťami...
Kladivo na čarodejnice som nevidela ale to je tušim starý film (70 -80 roky?)

autor
27. máj 2023

@alandra Áno áno, myslím tieto filmy. U tých čarodejníc zo Salemu som predovšetkým chcela vedieť či to je podľa skutočných udalostí☺️

alandra
27. máj 2023

Tento áno , hrá tam Winona Ryder , je to skôr dráma

evkano1402
27. máj 2023

Kladivo na carodejnice, to su dokonca 60te roky, ale podla mna velmi dobry film, je tam vela aj z historickych zapiskov.
Sona Valentova, vyborna, ked sa pytali na tu scenu, kde ju vyzliekli donaha, aby na jej tele hladali nejake znamienka akoze znaky carodejnice, tak povedala, ze to vnimala ako zidovsky holokaust, ked tiez deportovani Zidia boli vyzliekani donaha...a nasledne popraveni...ona sama takto stratila obe starsie sestry este ako malicke deti.

alandra
27. máj 2023

@evkano1402 ďakujem, pozriem si ho 🙂

cacianka
27. máj 2023

@evkano1402 mne je z neho ťažko, strašne depresívny film, debilita vtedajšej generácie -