Farma 16

17. sep 2024

Ahojte. Pozeráte farmu? Ako pridávajú časti na voyo?

domka222
17. sep 2024

Každú 24 hodín pred tým, ako odvysiela TV

columbovazena
17. sep 2024

Nie, také stupidity ma vyslovene urážajú. Vás nie? Nikdy som to nevidela, až..nedávno z čírej zvedavosti som to skusila, reku čo za kktny to sú.. Úprimne, stačilo mi asi 8 minút, a nikdy viac, to čo ako je toto za stupidita? Na to si sama seba vážim, aby som sa použila sledovaním takého odpadu

klip0
17. sep 2024

@columbovazena trošku si sa opustila teraz nie ? 😅😅 Niekto napríklad rieši celé dni vážne veci a zrovna pri niečom takomto vypne.

klip0
17. sep 2024

@columbovazena ale teda zo zvedavosti... Ako ťa uráža nejaká reality show ? Ako to zasahuje do tvojho života ?

t1nusa
17. sep 2024

@columbovazena ja som teda v nemom úžase, že ťa niečo také ako reality show dokáže urážať 😂

columbovazena
17. sep 2024

@klip0 Nemyslím, že som sa opustila, tu sa pani pýta, či to pozeráme, tak som napísala, že nie, a aj prečo. A áno, chápem, že ľudia potrebujú niekde vypustiť ventil, samozrejme každý má na to iný spôsob. Mne tento príde primitívny, tot vsjo

columbovazena
17. sep 2024

@klip0 Smutné, ak nechápete ako myslím to "urážanie". Tieto podpriemerné s prepáčením h.vna sú urážkou zdravého rozumu, vkusu, úplne podceňovanie divákov. Ale ako sa hovorí - Každé h.vno si nájde svoje muchy

columbovazena
17. sep 2024

@t1nusa Ja som.zasa v úžase že nerozumies ako to myslím

autor
17. sep 2024

@domka222 ďakujem ☺️☺️

autor
17. sep 2024

@columbovazena a mňa zas urážajú tieto vaše primitívne komentáre. 🤷🏼‍♀️

domka222
18. sep 2024

@columbovazena nepozeráš to,uráža ťa to,ale vidíš názov farma 16 a otvoríš. Čiže až taký nezáujem to nebude

columbovazena
18. sep 2024

Primitívna je v 1 rade uvedená relácia

columbovazena
18. sep 2024

@domka222 Teraz si ma úplne odhalila 🙂 🙂 Tajne sledujem všetky časti, neviem sa dočkať ďalšieho pokračovania tejto grcanice. 🙂 Ja som len bola zvedavá o čom bude táto diskusia ohľadom tohto skvostneho intelektuálneho veldiela

domka222
18. sep 2024

@columbovazena bola si zvedavá, čiže ťa to zaujíma. Autorka zrejme chcela vedieť, že tie čo pozerajú,kedy je ďalšia časť na voyo. Nie,že teba to uráža. Máš občiansky? Ak áno, si svojprávna a vôbec to nemusíš pozerať. Tak isto ako ja napr nepozerám omše. Ale mňa to teda vôbec neurazí. Nech si každý pozerá, čo chce. Teba sa to ako dotýka, keď to nesleduješ?

columbovazena
18. sep 2024

@domka222 Áno, mám OP aj som zatiaľ svojprávna. A ty tiež ako svojprávna si si zrejme všimla, že autorka sa ako 1.otazku pýta - "Pozeráte farmu?" Tak som odpovedala. Mohla som, či som si mala pýtať nejaké povolenie? A áno, v podstate sa ma.to nijako nedotýka, chvalabohu je milión iných vecí, ktoré sa dajú pozerať. Ale úprimne trocha mi vadí, že je xy takýchto hlúposti ako Farma, Love Island, Ruza a podobne nezmysly, a je to preto, že tieto formaty majú svojích divákov, takže televízie ďalšej produkujú takéto nízkorozpočtove nenáročné hlúposti, na úkor normálneho programu. Ale viem,.nič s tým neurobím. Pekný deň

domka222
18. sep 2024

@columbovazena presne tak ako správy, náboženské veci,rodinné prípady, a iné veci. Otázne je,čo je u teba normálny program. Aj tebe pekný deň