Extrémne premeny - Vanesa

19. sep 2024

Baby,
tie, co ste minuly tyzden boli nadsene z extremnych premien, odporucam cast, co bude buduci tyzden s 21 rocnou Vanesou.

Neskutocna cast, sudrzna rodina, uzasna mlada baba, za mna najkrajsia cast, aku som videla. Mala som zimomriavky, smiala sa, aj plakala.

Klobuk dolu!!!

Jedina relacia, co sa da v TV pozerat…. Aj vdaka skvelemu Marosovi 🙂

basullinka
19. sep 2024

Áno, krásna premena. Normálne mám slzy...ale nejdem prezrádzať...😊

kavasmliekom
19. sep 2024

Tiez som pozerala. A ja ani neverím, že také brucho co mala sa dá tak vyrysovať ako mala na ceremoniál 👍

janickacrazy
19. sep 2024

@kavasmliekom možno preto, že mala len 21, mladé telo je predsa len pružnejšie 😉

animus
19. sep 2024

Len škoda, že mnohí si to neudržia aj po premenách. Manžel pracuje s jedným nemenovaným bývalým účastníkom, ktorý tiež krásne schudol a aktuálne v práci obeduje chipsy a vyzerá horšie ako pred premenami.

deti95060810
19. sep 2024

@animus presne tak, škoda že nedávajú resp. nenatáčajú časti aj napr. rok po premene.... možno by sme boli z niektorých prekvapení...
predsa už nie sú tlačení aby na sebe makali, možno aj povolia v cvičení a už to potom ide do starých koľají.

robka77
19. sep 2024

Ja som revala celul časť 😭nadherne ta sudrznosť v dnesnej dobe malo kde vidieť 🥰🥰

liusa82
19. sep 2024

presne.Tam musia makať lebo su pod drobnohladom.Ale aj ja si myslím že minimálne polovička je potom tam kde predtým alebo štvrtinka.Aj včera ten muž čo tam bol so ženou ten pár Rudo či ako sa volal.On stále rozprával kvôli žene to robím,potom kvôli tomu aby Maroša nesklamal.Ani raz nepovedal že pre seba to chce.On podla mňa dopadne obdobne že časom sa na to postupne vyprdne.No ale bodaj by nie

mandzula
19. sep 2024

@deti95060810 presne sme sa vcera bavili, ze by sa mohli natacat aj navraty, mozno by to pre tych ludi bola motivacia nesklznut do starych kolaji.

deti95060810
19. sep 2024

TLC - dáva Môj 270 kg život - návraty ....
Ľudia s váhou okolo tých 250 - 300 kg tiež rok chudnú, .... potom o istý čas idú za nimi ako pokračujú - poniektorí veru nepokračujú. 🙄

autor
19. sep 2024

@animus no ja sama som si v zivote presla v zivote vselicim, co sa tyka vahy, takze chapem aj tieto pady… ono je to casto psychicke a sposobene nejakym spustacom a pokial si to ti ludia nevyriesia, tazko mozu ostat chudy a nakopnuty aj bez Marosa… ale verim, ze sa to da, len niekedy treba vyliecit aj dusu, nie len dat dokopy telo.

Ono to pekne vidno prave v tej relacii na TLC… moj 270kg zivot, kde drviva vacsina zucastnenych bola znasilnena, tirana, alebo nieco podobne… ze len “zajedaju” rozne traumy…

dzulik_
19. sep 2024

Ja to tiež rada pozerám, ale veľmi mi vadí stylista/stylistka na záverečnom vážení, vždy ich tak dogabú a nepekne zmaľujú 🫤

animus
19. sep 2024

Ja som si tým tiež prešla, z váhy 120kg som klesla na 70 kg (pri výške 178cm). A nepotrebovala som nikoho, žiadne extrémne premeny ani žiadne médiá. Celý život som začínala od "pondelka" a skúšala rôzne diéty ale tá zmena u mňa prišla s deťmi. Celý život som bola za obezitu sikanovana a predstava, žeby to isté mali zažiť moje deti a k tomu tie zdravotné problémy, ktoré to prináša, to bol pre mňa ten zlomový okamih. Niekedy človek potrebuje len tu správnu motiváciu a to ostané príde až potom.

autor
19. sep 2024

@dzulik_ ano, to aj mne vadi 😂 ale tato Vanesa mi prisla pekne nalicena aj saty jej pekne sadli 🙂

autor
19. sep 2024

@animus tak super, klobuk dolu 🙂 ja nemam problem schudnut, ale tazsie sa mi udrziava 🙈 ale snazim sa 🙂

mandzula
19. sep 2024

@animus super na to ides.🙂 Ja ked v tych premenach vidim, ze rodic sa prihlasi, lebo ma problem a zaroven ma tucne dieta, ktoremu zaraba na rovnaky problem, je mi z toho smutno.

eliska13
19. sep 2024

@liusa82 on bol taký utiahnutý žena bola ťahúň.Citlivy dobrý chlap ktovie aké mal detstvo, keď vyrastal u starých rodičov a povedal, že ho nikdy nikto nepochválil.Aj z toho nešťastia možno dostal rakovinu v mladom veku.Ale odvaha pracovať s obeznymi ja by som sa bála, že mi tam dostanú infarkt

btus
19. sep 2024

@deti95060810 mám rada tp reláciu. Dr. Nowzaradan je super.