Extrémne premeny

julka828
10. sep 2024

Su aj premeny ludi ktorym sa to nepodarilo ? Samozrejme neboli odvysielane. Ale ci su aj taki alebo vsetkych ktorych vybrali to zvladli ?

tamvtme
10. sep 2024

ja som videla aj odvysielany diel, uz to bolo par orkov dozadu, kde dotycny neplnil ciele, flakal to, jedol co nemal, tak sa to ukoncilo

barus26
10. sep 2024

@julka828 bola aj odvysielaná taká, kde to nevyšlo

janai1
10. sep 2024

@julka828 aj také sa vysielajú. Myslím, že minulý (alebo predminulý) rok tak bol jeden chalan ktorý sa na všetko vykašľal.

lenja123
10. sep 2024

@julka828 pamätám sa na jednu premenu, kde to muž nezvládol. Zo začiatku aj trochu schudol, ale potom samé výhovorky, prečo sa to nedá, "pohádal" sa aj s Molnárom, že on ho nepotrebuje, dá to aj bez neho...ale odvysielali normálne celú časť, celý rok jeho "premeny". Viem, že dotyčný sa volal Jaroslav,bližšie detaily si už nepamätám. Zase si myslím, že oni cielene vyberajú ľudí, ktorí majú predpoklad, že to zvládnu.

vyrovnanaosoba
10. sep 2024

Mňa by skôr zaujímali osudy po rokoch tých, ktorý schudli, ako vyzerajú po operácii a ci sa celkovo držia.

klarissa25
10. sep 2024

Ja si pamätám ze boli aj také odvysielané kedy to ti ľudia nezvládli

ariannazara
10. sep 2024

Myslíš si ze je to také jednoduché? Bola som v priamom dianí, podpisujes zmluvu kde máš pokutu keď to budeš flákať, myslíš si ze televízia dá do teba kvantum peňazí a ty si zmyslis ze nechce sa mi? Tak to bohužiaľ nefunguje..keď sa tam prihlásiš musíš prejsť psychotestami atď atď ci si vhodný adept nieje to len také ľahké ako sa zdá ale viem ze niekedy dávno boli aj časti kde neschudli ako mali ale teraz tie nove sa mi viac páčia..kde ľudia viac bojujú

ariannazara
10. sep 2024

@vyrovnanaosoba poznám jedného co bol pred minulú sezónu a bohužiaľ je natom rovnako ako pred premenou..vzdal to taky mladý chlapec z Humenného co bol

nikoleta1234
10. sep 2024

@vyrovnanaosoba presne, nie je veda schudnut, je to ťazsie si udrzat, som zivym prikladom 🙂

deti95060810
10. sep 2024

mohli by sa po istom čase vrátiť k tým ktorí vtedy pred časom schudli a ako sa im darí po 3-4 rokoch...
možno by to malo úspech.
ale asi 2 roky dozadu bol jeden muž ktorí to viac menej vzdal - prestal cvičiť a celkovo schudol málo... len ja som nevidela všetkých - nepozerávam to pravidelne.

btus
10. sep 2024

ján Hodoň. Naj premena a drží sa do teraz. Dokonca pomáha ostatným zdravo sa stravovať a žiť.

vyrovnanaosoba
10. sep 2024

@btus áno, jeho si pamätám.

muchotrafka298
10. sep 2024

Ja si pamatam len jedneho, neviem z ktorej serie, ktory sa na vsetko vykaslal.
Ono to nie je len tak, ze idem tam, televizia do toho vrazi kopu penazi (lebo snad nikto nie je tak naivny, ze by si myslel, ze ten team to robi zadarmo, aby boli v telke) a ja sa na to vyflaknem, lebo sa mi nechce.
Tam prebiehaju castingy, cize to nie je ziadne prekvapenie, ked pridu za dotycnym, ze vybrali sme si ta do Extremnych premien. Okrem toho je to neskutocna otrocina, co v TV vidiet nie je, tam sa trenuje niekolkokrat za den.
Nehovoriac o tom, ze kazdy jeden adept podpisuje zmluvu s TV, ziadny freestyle, ze robim si co chcem.

fidorka7
10. sep 2024

@btus no. Vedela by som k tomu nieco povedat... a hlavne makal lebo podpisal existencnu pokutu. A tiez si tym zachranil zivot

btus
10. sep 2024

@fidorka7 ale on maká doteraz. 🙂

zuzinka888
10. sep 2024

@fidorka7 tak povedz...

timea301196
10. sep 2024

Podľa mňa sú 🙂

fidorka7
11. sep 2024

@btus nevravim ze nie. Ale je to preň zároveň biznis, tak ako ja a ty chodíme do roboty, tak on do telocvične lebo ho to živí.

fidorka7
11. sep 2024

@zuzinka888 nebolo to celkom tak ako sa to odvisielalo. potrebovali z toho bombastický Hollywoodsky prípad...

luccija
11. sep 2024

@zuzuliennka1 ešte jeden skončil tuším bol z Ba to bola prvá, alebo druhá seria

luccija
11. sep 2024

@vyrovnanaosoba minule Maroš povedal, že asi 50/50

btus
12. sep 2024

@fidorka7 ale super, že to zobral takto. To je jedno, že biznis, ale pomáha iným , tak ako Molnár. 🙂