Dunaj - zradenie Jakubom

pribinak
26. okt 2023

Na sekundu som si odskočila a teraz neviem ako prišiel David na to, že ich zradil Jakub…

Ďakujem za odpovede

janinah
26. okt 2023

Som mimo SK.napisete mi niekto IP dnešný obsah v skratke ? Ďakujeeeem...

ptvw
26. okt 2023

Včera som pozerala ale odbiehala som cize tiež neviem 😅 tak sa rada dozviem

pribinak
autor
26. okt 2023

@ptvw no pekne

pribinak
autor
26. okt 2023

@janinah walter nahovára helgu aby si adoptovali dieťa zo sirotinca (ukradol malého Janka)
Imrich odišiel od Ireny
Johanka je kamoska s Klarou a johana sfalšovala vzácny obraz zajaca aby ho ochránili pred gardistami
Alena sa vyspala s jakubovym otcom a povedala jakubovi že ho nemiluje
David a Laco dobili Jakuba lebo zistili že je zradca, ale neviem ako na to prišli
A Anezku popravia

lienka.7
26. okt 2023

@pribinak nebolo to tam ukázané, ako na to prišiel. Zrazu ho len "osvietilo" 🤣

pribinak
autor
26. okt 2023

@lienka.7 aha, tak ďakujem. Som si myselala že som zmeskala niečo dôležité

pribinak
autor
26. okt 2023

@admin skôr Jakubova zrada, keď si mi už zmenil názov témy

ptvw
26. okt 2023

@pribinak pobavilo, sa čudujem kto ma čas večer o pol desiatej prepisovať názvy diskusii 🤣

pribinak
autor
26. okt 2023

@ptvw 😳😳ale ako mi to zmenili? 🥺🥺

ptvw
26. okt 2023

@pribinak tak teraz mi mama vraví ze to imro nejak vypátral a povedal im to ale bližšie neviem

pribinak
autor
26. okt 2023

@ptvw aha, ďakujem

miggy
26. okt 2023

Ženy, utorková časť skončila tak, že sa David dozvedel, že Janko zmizol. A dnešná začala tým, že mu došlo, kto ich zradil. David si to spojil, keďže o Jankovi povedal len Jakubovi.

matullienka
26. okt 2023

Joj dnes ten koniec bol hrozne smutný

ibrunova
27. okt 2023

Na chvíľu som musela odbehnúť, Ako to bolo s Vilmou a Tomkom? Šla za ním a už neviem.

skeblicka77
27. okt 2023

@ibrunova išla, tá "bláznivá" je jeho žena, nezomrela ako tvrdil Vilme, starala sa o ňu jedna pani, on posielal peniaze,ale tá zomrela.

ibrunova
27. okt 2023

@skeblicka77 aha, jasné, ona minule hľadala to dieťa v Dunaji? Neukradla ona toho Janka?

skeblicka77
27. okt 2023

@ibrunova ano to je ona a nie, pravdepodobne ho ukradol Klaus a odviezol do sirotinca do Nemecka

vlachienka
27. okt 2023

@ibrunova To si myslím, že nie, keďže Walter nahováral svoju ženu na to, aby si adoptovali dieťa. Na tom papieri, ktorý jej chcel dať podpísať podľa mňa už bolo, že sa má jednať o Janka

michellemary
27. okt 2023

@tarra6 ďakujem