Dunaj, k Vašim službám - zajtrajší diel

alenocka0802
21. feb 2024

Pozerali ste zajtrajší diel? Kto je Klárin otec?

momoftwo
21. feb 2024

Ernest Almasy(slachtic) - Ady Hajdu

hederamonstera
21. feb 2024

@momoftwo odkial to vies?

janickacrazy
21. feb 2024

@momoftwo inak vôbec sa mi nehodí za šľachtica ten herec, na mňa pôsobí ako "sedliak" 🙈

timea301196
21. feb 2024

Nepozerala som nemam už aktívne voyo do kelu 🤣🤣🤣 ale čakala som že z Kláry bude nakoniec urodzená šľachticka

maryetta
21. feb 2024

@timea301196 to už Kamilova babina hovorila o Klare ze ma take “črty”. Ze nebude z chudobnej vrstvy.
Neviem no. Nieco ale za tym bude. Vzdy mi nejde do hlavy ze sestra predstavena bola resp ma byt jej mamou a tak sa ku nej spravala. Ze preco.

Som si myslela ze holubec bude otec. Ze vlastne tu sestru predstavenu znasilnil (ako mnohe) a tym padom sa na dieta Klaru tak pozerala a aj k nej spravala.

neferneferuaton
21. feb 2024

A preco to prezradzate a kazite pozeranie tým čo nemaju voyo🤷🏻‍♀️ odpoved "necitaj to" je bezpredmetna,lebo som nevedela co je v diskusii podľa názvu otázky

timea301196
21. feb 2024

@maryetta ale holubec je ńasdši ako sestra predstavená 🤣🤣 bolo by to divne nie ?

timea301196
21. feb 2024

@neferneferuaton čo už... tiež som o tom nevedela 🤣🤣

lilinka88
22. feb 2024

@neferneferuaton ale veď keď ptvoríš diskusiu, máš jasne položenú otázku, na ktorú logicky bude v diskusii aj odpoveď. Tak keď to nechceš vedieť, prečítaj otázku a zatvor diskusiu

momoftwo
22. feb 2024

@neferneferuaton co si nevedela? Bola tam polozena otazka, tak to neotvorim, ci ako?

momoftwo
22. feb 2024

@hederamonstera analyticke myslenie
@janickacrazy no ved uvidime co za “stvoru” to bude🙂

neferneferuaton
22. feb 2024

@lilinka88 zas to prosim ta neber smrtelne cele toto. Och

neferneferuaton
22. feb 2024

@momoftwo joj klud pre pana jana 🤦🏻‍♀️ boze zeny.... Ukamenujte ma za to co som napísala

momoftwo
22. feb 2024

@neferneferuaton pre pana jana? Moja odpoved bola dostatocne kludna to skor tvoja reakcia nie😉

neferneferuaton
22. feb 2024

@momoftwo dobre 😉 aj tebe pekný deň 🤗🤦🏻‍♀️😁

michellemary
25. feb 2024

@janickacrazy Adyho som stretla niekoľkokrát osobne, je to veľmi milý človek s gentlemanskými spôsobmi, vôbec nie "sedlák" 😀 Určite úlohu šľachtica zahrá výborne. 🙂

janickacrazy
25. feb 2024

@michellemary je to možné, ale na mna osobne tak posobí, nemôžem si pomôcť 😅

matullienka
25. feb 2024

@janickacrazy aj na mňa tak pôsobí

momoftwo
25. feb 2024

Dunaj je aj zato taky fajn serial ze zatial tam vzdy tych hercov vybrali ze sadli ako rit na serbel😊🙏

daduska28
29. feb 2024

Ja som trošku nepochopila koniec dnešného dielu keď Alenka nastupovala do vlaku aj s tým dieťaťom a Walter sa pýtal kde ide ten vlak💁🏼‍♀️

maryetta
1. mar 2024

@daduska28 neviem. Ale alenka isla zaviest to dieta. A medzitym aj nejaky vlak zrejme mal ist do rise alebo co. Vlastne tam mal dat david tu bombu. A obavam sa ze sa doplietli vlaky a…

michellemary
1. mar 2024

@daduska28
@maryetta to bola už upútavka na utorkovú časť, nie? Lebo to bolo také vytrhnuté z kontextu, a ešte len uvidíme, čo tomu predchádzalo... A čo myslíte, kým je v skutočnosti ten Vilmin pacient?

maryetta
1. mar 2024

@michellemary no to neviem. Tiez bude isto nejaka zapletka.

daduska28
1. mar 2024

@maryetta áno ale to bol taký červený vlak a Alenka išla asi do zeleného sa mi zdá takže dúfam že bude všetko okej

daduska28
9. máj 2024

Som zvedavá na další diel. Dúfam, že ten vrah nezabije Evu. Čo si myslíte?

timea301196
10. máj 2024

@daduska28 urcite nie

nitka1157
10. máj 2024

@daduska28 nie.ujde mu

timea301196
10. máj 2024

Čo poviete na ten seriál? Sledujem ho od začiatku ale už mám pocit že by to mohlo skončiť lebo sa to strašne MOTA MOTA

janickacrazy
10. máj 2024

@timea301196 ale taká oddychovka pre mňa, no musí sa tam stále dačo diať, inak by bola nuda 😁

liusa82
10. máj 2024

ja som hádam ešte na nijaký serial nebola takto namotaná ako na Dunaj.A vôbec by mi nevadilo keby ide aj niekolko rokov🙂 ved dej sa vyvíja,stále sa prispôsobuje postupne novým okolnostiam .Kolko bolo serialov ktoré išli tiež viac rokov a dobre bolo.Ja som rada pozerávala volakedy aj policiu modrava alebo s Hilmerovou už si nespomínam na názov tiež sa tam vyšetrovalo ale ten nešiel dlho ale modrava teda áno