Dobrý film

29. aug 2024

Dobrý deň. Trošku na odľahčenie, trošku zabudnúť na každodenné starosti. Práve pozerám film Sedem životov s Willom Smithom a nikdy som ho ešte nevidela,aj keď je to starší film. Je to ozaj veľmi dobrý film, niekedy mi až mráz prebehne po chrbte. Videli ste nejaký podobný film, ktorý aj vás ozaj dostal,tak ako mňa tento? Pekný deň sviatočný ešte prajem všetkým dobrým ľuďom 😊

mamatroch
29. aug 2024

Toto je jeden z mojich najoblubenejsich filmov, videla som ho uz snad 5x.
Este sa mi velmi paci Vsichni jsou v pohode s Robertom de Nirom. Ten by sa Ti tiez pacil, tiez je taky na zamyslenie a rezonuje v cloveku dlho.
Z novsich sa mi pacil Tancuj Matyldo. Uz som ho videla 2x tiez.
Mam rada filmy, kde sa clivek zamysla akoby sa zachoval v takej situacii on. Lebo lahko je sudit druhych, ale ked vies o zivote a prezivani, ci detstve a minulosti toho druheho viac, resp. sa na toho cloveka pozries v sirsom kontexte, hned inak chapes jeho pohnutky a konanie (chapat neznamena nevyhnutne schvaľovať).

Tesim sa i ja na odporucania dalsich filmov.

veronka1996
29. aug 2024

Včera večer som sa nejakou náhodou preklikala k filmu LaRoy Texas. Výborná čierna krimi komédia.

biba_18
29. aug 2024

mám viac filmov ktoré ma oslovili tak že v podstate ma ovplyvnili na celý život. sedem životov ale medzi nimi nebol…

marcellka32
29. aug 2024

Končí to nami...

poslednepogo
29. aug 2024

Púť

autor
29. aug 2024

@mamatroch tiež mám rada tieto typy žánrov filmov. A ďakujem za ďalšie podobné, určite pozriem.

autor
29. aug 2024

Dopozerané...on chcel umrieť,ona chcela žiť. Veľa ľudí by ho odsudilo,že si neváži život,aj ja,ale musím povedať, že človek sa musí naozaj zamyslieť a neodsudzovat nikoho, kým nepochopí a nevciti sa do toho druhého. Vymyslel to správne, možno,neviem, zachrániť ďalších 7 životov svojím jedným, samovraždou,aj keď som čakala ,že budú žiť šťastne až do smrti Človeka to núti premýšľať,že sú aj rozhodnutia, ktoré môžu byť považované za nesprávne,ale zo širšieho pohľadu sa ukáže,že možno boli správne a naozaj nežistné.To s tou meduzou ma tiež dostalo. (Som precitlivenená,asi to bude tým PMS).

januska12323
29. aug 2024

Tu sa pripnem, filmov som videla milión ale nikdy si nepamätám názvy 😁

gab
29. aug 2024

Jízda s Madeleine
Svatá
Němá tajemství
Zelena mile
Má odpoledne s Margueritte
Život je úžasný https://www.csfd.cz/film/350816-zivot-je-uzasny...
Tully
V nemilosti
Buko

jaskolka
29. aug 2024

Videla som viac veľmi pekných a silných filmov, ale asi najviac zasiahol životopisný film hlucho slepej dievčiny- Príbeh Márie.
A potom ešte Život je krásny

dextersk
30. aug 2024

Looks that kill