Dobrá kniha o peniazoch

maria123a
2. nov 2023

Ahojte, poznáte nejakú dobrú knihu o tom ako si začať sporiť peniaze .. udržať si ich a podobne?
Nejako mi stále peniaze utekajú spomedzi prsty aj keď s priateľom zarábame dosť.. rada by som so o tom niečo naštudovala 🙂

dadka128
2. nov 2023

@maria123a o tom nemusiš nič študovať, peniaze miznú lebo sa míňaju, len tak neuletia, musite obaja zacat od seba a kupit to, co surne treba potrebujete a vyhnut sa sprostostiam ktore nepotrebuješ

gumkac19
2. nov 2023

@maria123a Zlé peniaze
Autor: Juraj Karpiš

loliki
2. nov 2023

@maria123a Zavedte si vlastnú knihu Evidencie príjmov a výdajov. Možno zistíte, kde by ste mohli šetriť.

matana2
2. nov 2023

@maria123a necitala som to ale brat mi velmi odporucil knihu Bohat otec, chudobny otec.

luckajozko21
3. nov 2023

Zacala by som asi Kiyosakim ako uz bolo spomenute.
Knihy od Karpisa (aj Almanach Navala Ravikanta je napr fajn a mal by sa dat ofiko stiahnut aj online), Ramit Sethi I will teach you to be rich (najdes aj na YT, alebo po novom ma aj netflix show).
@loliki suhlasim, to je 1.krok, ale setrit nestaci, treba tym peniazom aj trosku rozumiet.

pochod
5. nov 2023

@maria123a fu neviem ci sa niečo také da naučiť bud to ma človek v sebe alebo nie 😃. Poznám kopu "prejebavacov a prejebavaciek" peňazí a celý život su takí nevedia usporiť nic a je jedno ci majú práve zárobok 1000 alebo 3000e výsledok koncom mesiaca je 0 😂

laurita285
5. nov 2023

Najbohatší muž v Babylone
Myslenie rýchle a pomalé
Playing with fire
Zložený úrok
Od Karpiša mi to príde ako brak