Čo hovoríte na pokračovanie Skrytej vášne?

15. aug 2023

Tak čo hovoríte na pokračovanie skrytej vášne? 😊 Ja som si nenechala ujsť ani jednu časť a som sklamaná že to malo tak málo častí. Iné telenovely aj 300 a toto len 80. Niektoré postavy mi prišli neukončené, čo sa týka rosaria aj muriel ako sa jej otec vyhrážal že ju nenechá v pokoji žiť s rejesovcami. Uvažuje sa o ďalšej sérii ale to je asi ešte ďaleko a ktovi či to odohrajú. V častiach mi chýbal Franko, predtým som to dívala hlavne kvôli nemu 😁

basullinka
15. aug 2023

Mne sa práve páčilo, že nemala veľa častí a nenatahovali ten dej totálne zbytočne, ako je pri telenovelach bežné. Ja som zo začiatku bola skeptická voči pokračovaniu, ale musim povedať, že sa mi to veľmi páčilo. Jednotka bola moja srdcovka, doteraz pozeravam a aj budem. Aj to, že to nebolo poňaté typicky telenovelovo, ukázali v mnohom realitu ako sa tam žije, realitu dlhodobych vztahov. Inak aj ja som milovala Franca a keď prišiel som revala jedna radosť 😂 Oscar ma nasral asi najviac 😅 Samozrejme, koniec bol otvorený, možno nech sa môžeme tešiť ešte na ďalšie časti a Rosario sa pomsti za dvojnásobné Reyes odmietnutie. Uvidíme 🙂

mk1111111111
15. aug 2023

Cimaro tvrdi, ze bude aj 3 seria, telemundo sa este oficialne nevyjadrilo. U nich doma to nemalo uspech, aj to skratili na 71 dielov, inde vo svete to malo velky uspech. Takze, najprv tvrdili, ze nie 3 seria, ale teraz po uspechoch inde, sa zatial nevyjadrili

walentina7
15. aug 2023

Nech som sa akokoľvek snažila nedokázala som to pozerať.

bobo2433
15. aug 2023

Mne sa to páčilo ..len som bola sklamaná a zvedavá ...lebo v ukážke v pôvodnej verzii bol zostrih že ako to skončí a tam bolo aj že reyesovci a elisondovci dostali parté ... Bola som zvedavá ,že čo to kto to mohol poslať ... A naši to tak ppstrihali a pomenili ,že to do deja v posledných častiach ani nedali 🤷

basullinka
15. aug 2023

@bobo2433 ostalo to otvorene, nevedia kto to poslal... Iba Chuan povedal, že " tak toto je vyhrážka" alebo niečo v tom zmysle....a v tom oznámenii tam bolo napísané, že spomienka na rodinu Reyes Elisondo

andy37
15. aug 2023

Prvé časti boli dosť nudné ale dala som tomu šancu a neľutujem. Veľmi ma to potom chytilo, aj mi je ľúto na jednej strane že to skončilo ale na druhej strane som aj rada že to tak nenatahovali.

kik2022
15. aug 2023

Najskôr som to ani neplánovala pozerať, ale videla som chvíľu a hneď ma to zaujalo. Každá časť bola napínavá a asi som aj rada, že to nemalo 200 častí. Samozrejme 1.séria bola lepšia, ale aj toto pokračovanie sa mi páčilo.

kvietocek87
16. aug 2023

Mne sa to páčilo hneď tá druhá séria.Konecne niečo nové.Ja sa ani nečudujem, že možno to tam nemalo takú sledovanosť, však latinská Amerika je tiež chrlic telenoviel.Ludia si tam môžu vyberať tie telenovely.Ci už staršie verzie, alebo teraz, čo sa nové natáčajú.Ja zvyknem pozerať ukážky aj teraz na YouTube terajších nových telenoviel a pozerám, ako sa pomenili herci z tých starších telenoviel.A ja už nemôžem ani cítiť už tie turecké.Ludia sú už nimi presýtení, posledné tie turecké už nemali ani sledovanosť.Len holt sú lacné, preto ich kupuju.Z latinskej Ameriky sú drahé