Boli ste už v kine na dvoch filmoch po sebe?

20. dec 2023

Boli ste už v kine na dvoch filmoch po sebe? Od nás do najbližšieho mesta kde je kino dosť ďaleko, tie filmy premietajú po sebe v rôznych sálach, takže môžu sa prekrývať cca 5min. Muž pracuje na tyždňovky máme malé deti, nie vždy viem zabezpečiť straženie. Boli by sme v kine od 18:00 do 22:30.

luliu
20. dec 2023

Bežne sme chodili na 3 filmy po sebe a to boli ešte klasické kina ďalej od seba 😉

tiezjedna
20. dec 2023

áno, kedysi dávno v Brne. Zmenil sa nám nečakane plán, tak sme si dali Lidice a Jánošíka

kacena4
20. dec 2023

a zvladnete to sediet sediet na zadku 4.5 hod. bez takmer pohnutia? ja uz po 2-3 hod som dolamana a to nehovorim o unavenych ociach, tie musia straasne trpiet. ak si chcete len odciarknut 2 pozrete filmy ok, ak chcete kulturny zazitok nie

simca06022011
20. dec 2023

v kine neviem, ale doma mam bezne serialovy maraton.. :DDD takze kludne by som isla

autor
20. dec 2023

@kacena4 veď to sedenie...ale ťažko zabezpečím niekoho k deťom. Neviem ktorý film vypustiť... Čo keď ho už potom nebudú premietať? Všeobecne máme teraz s mm menej času jeden pre druhého.

kiwi3
20. dec 2023

na filmovych festivaloch uplne normalne. aj 4-5 som dala za sebou, ked som chodievala. ale ak sa maju prekryvat, tak neviem, ci to stoji za to...

autor
20. dec 2023

@kiwi3 na konci každého každého filmu 5minút idú,, písmená,, na začiatku zas 5min reklamy a upútaviek a cestu máme cez 50km

kiwi3
20. dec 2023

tie pismena sa volaju zaverecne titulky. lenze tie reklamy idu pri obidvoch filmoch, cize to nie je cas naviac, ale sa to nuluje. ale ak ti to inak urcite vychadza (treba pozriet minutaz filmu) a nevadi vam to riziko, ze uvod neuvidite, lebo stat sa moze cokolvek, tak chodte. ved sama musis vediet.

petronellla87
20. dec 2023

Mne by odpalilo asi zadok aj kolena😁 ale ak vy nemate taketo problemy tak si to uzite😉

lauriik
20. dec 2023

Mna by slak trafil pozerat dva filmy za sebou. Mna uz po hodine v kine omiela 😅 Klobuk dole pred tymi co zvldnu takto dlho sedet a pozerat.

januska12323
20. dec 2023

Ten lepší na efekty a hudbu absolvujete v kine, horší si pustite doma keď budú deti spať.

autor
20. dec 2023

@januska12323 kto má určiť ktorý je lepší? Keď ja by som vypustila druhý muž prvý...

h2
20. dec 2023

Nie, nebola som a ani by som takto nešla.

jaga18
20. dec 2023

Ja neobsedim , mam problém aj s jedným filmom. 2 by som nedala. Ale mám mnoho známych, ktorí by tam vydržali aj pol dňa 😉

solange7
20. dec 2023

A to az tak strasne chcete vidiet oba filmy naraz?

galganka
20. dec 2023

V časoch bezdetných sme tak chodili... Z jednej sály, do druhej... 😂 Obsedieť sa dalo, občas sme mali celé kino pre seba...

zeldia
20. dec 2023

Jasne že choďte normalne cez filmový festival tri štyri dni za sebou 4-5 filmov denne. Doma pozries celú sériu seriálu za jedno popoludnie.

adik64
20. dec 2023

Ja by som radsej sla na veceru a potom do kina, nez kino a kino 🙂 Na co sa chystate?

mariesell
20. dec 2023

Kludne, ak ste pri chuti, moze to byt take vase dobrodruzstvo 😀

0silvia0
23. dec 2023

Chodim casto na 2 filmy za sebou, u nas su filmove utorky (filmovy klub) a niekedy chcem vidiet oba filmy ktore premietaju. Mne to problem nerobi.