Anet z Ruže pre nevestu

22. máj 2024

Nacnem tu trosku aktualnu temu :Ddopredu upozornujem ludi,ktori to nepozeraju,nezaujima ich to, nech sa nevyjadruju.Lebo naco a ja tu chcem diskutovat, pokecat si s luski,ktori maju nieco k veci a nepotrebujem tu citat blaboly od znudenych zien po 5otke 😁 mna trosku zarazila kauza Anet a syna Sulika:D na to ako sa to dievca prezentuje pred kamerami, ze aka damicka so standardami a potom da kadekomu len preto, ze je ,,slavny" alebo ze ma hrubu penazenku :D a uz viaceri sa na jej meno vyjadrili, nie moc lichotivo. Samozrejme toho Fikiho neriesim, lebo to bolo z jeho strany nemiestne a je to uplne chore a detinske vytahovat taketo veci. Ale je mi divne, ze nato, ako sa ta Aneta vyjadrovala, aka je chutnucka princezna a potom po dvoch hodinach da chalanovi, o ktorom vyhlasila, ze je narcista :D vsak ked mam nejake tie standardy, ako sa ona nimi ohradza, tak si vyberam, komu dam :D a strasne mi pride, ze si zaklada na povrchnych veciach, vkuse take rande ona mala, take, ona chce takeho muza a pritom da prvemu, co o nu zakopne 🫢

janai1
22. máj 2024

a nevymysla si filip? On je taky čudnučky a veľa trepe 🤣

iv007
22. máj 2024

Mlady Sulik je nevychovane hovado, bez tatkovych penazi by si ani nevrzol. Babu nejdem zastavat, zial doba praje takymto povrchnym vztahom a ludia oddeluju lasku od sexu, proste si uzivaju. Mne sa stalo s jednym muzom zo zoznamky, ze po druhom stretku mi napisal kedy mu dam konecne zajebat. 🙄 a to VS vzdelany, zdal sa byt inteligentny.

domka222
22. máj 2024

No čo k tomu povedať. Nedávna minulosť je dobehla. Možno posledný rok taká je,tak sa tak prezentuje. Ale s týmto mala rátať, že sa to dostane von,keď sa vtrepala do telky. A k mladému Sulíkovi sa vyjadrovať ani netreba

dadis
22. máj 2024

Je malo zien, ktore nemaju takuto divnu skusenost, o ktorej by radsej pomlcali. To z nej nerobi lahku zenu, chovala sa v sou celkom prijemne a na urovni..skor som sokovana z priznania inej ucastnicky o jej vaginalnej flore :( az taka uprimna byt nemusela 😬

babkaland
22. máj 2024

Vieš o tom že tieto relácie majú scenár? To je všetko dané že kto sa s kým poháda, kto akú aféru spraví, ale nazvú to reality show aby to vyzeralo že to je reálne. Ja pozerám tieto veci od kedy vznikli. Baví ma to sledovať. Ale napríklad v Take Me Out, boli aj menej známe herečky najaté medzi tými ľuďmi čo účinkovali. Jednu som tam spoznal z Rodinných Prípadov. A v Láske na prvý pohlad bol chlapík čo už pred tým účinkoval v Mama ožeň ma. Síce to nebol herec ale televízia ho skoby najala lebo vedel zaujať ľudí. Farma detto. Všetko je to spravené sby to ťahalo sledovanosť. Keby tam boli všetci slušní a dobrí, nebolo by to zaujímavé.

Dokonca viem dve prípady kde ktoré to potvrďujú. Raz sa nejaká mamina známa chcela prihlásiť do takejto reality show a na tom castingu boli u psychológa a ten kej pobedal že pani preboha vy čo tu robíte? Vy ste pre tieto veci príliš slušná a normálna. Tam psychológ vyberá povahy ktoré sa do toho hodia aby to bolo zaujímavé. Raz bol rozhovor s ľuďmi z nejakého zoznamovacieho projektu že chceli rozbehnúť nejaký televízny projekt a vraj televízia ich odmietla že to je málo dramatické, že to nebude mať slodovanosť.

Ja to pozerám lebo je to relax. Nie aby som rišil účinkujúcich. Lebo viem ako to funguje. Len som informoval ako tieto veci fungujú. Pokračujte v diskusii.

janai1
22. máj 2024

@babkaland až na to, že to čo tu riešime nebolo v žiadnej reality show 🤣

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babkaland
22. máj 2024

K tej babe. Presne ako vravíte. Ona si užíva. Chalan si tiež užíva. To je jedno za koho peniaze. Môžu si užiť, tak si užijú. Tak je to. Ludia si chcú užívať. Nie trápiť sa so vztahmi. Ja to schvalujem. Nech si užívajú kým môžu. 😉

babkaland
22. máj 2024

@janai1
@taynee ajtak súhlasim. Dobre robia 😉 keby som mal bohatého tatka aj ja by som si užíval 😀

dadis
22. máj 2024

@babkaland Isteze 🙄, bol si na Sri Lanke a dohliadal si na to. Iste veci produkcia ovplyvnuje, aj cast vybera premyslene, ale scenar? Ano, existuju take druhy reality show, tzv. scripted. Tato taka nie je.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babkaland
22. máj 2024

@dadis tie scripted som pozerával. Baví ma to je to relax.

babkaland
22. máj 2024

@taynee nie je.

babkaland
22. máj 2024

Uživajte si a nehádajte sa 😉 odkazujem celému štábu a všetkým čo za tým prejektom stoja.

dadis
22. máj 2024

@babkaland Tak potom nehovor o Bachelorovi ako o scripted show.

autor
22. máj 2024

@dadis akp chuda, mne jej bolo luto, ale tiez nemusela bht taka uprimna. Mne ona pride sorsvanim,ako taky chlap. Nic zenske som v nej veru nenasla :D Stanka ta fakt je extremne chladna. Uplne vyhhbavy typ mi pride. A tato Anet je taka zenska,ale strasne strojena. Ze extremne si zaklada na tom, co povie, ako bude pritom vyzerat. Zrejme este nenasla samu seba. Ale toto ma fakt zarazilo, lebo ja som ju vnímala tak, ze inteligentná baba, ktorá chce mat vedla seba solidneho chlapa na urovni. A zatial ss k nej vyjadril mlady Sulik a ten Kotty 😁 to mi pride, ze takito chlapinjej toho moc teda neponúknu :D

danielllka
22. máj 2024

A ty si ich spolu videla? Veríš kadejakému odkundesovi, ktorý si pre zviditeľnenie povymýšľa bludy, len aby sa o ňom písalo, alebo aby ublížil, alebo ktovie aké má dôvody..? Ja mu teda neverím ani nos medzi očami, takisto ako ani Kottymu (ďalší exot "hodnoverný), ktorý sa tiež potrebuje znova dostať na výslnie, alebo už keď "pošpinili jeho", má potrebu špiniť iných..

naneta258
22. máj 2024

Nevieme kedy spolu paktovali. Odvtedy sa mohla zmeniť a zvýšiť svoje štandardy 🙂

copyy
22. máj 2024

Baby boli na Sri Lanke neviem koľko týždňov. S prístupom k alkoholu atď. Ste presvedčené, že si nikto z TV štábu nevrzol?

dadis
22. máj 2024

@copyy Mal si mokre sny? Poznam ludi, co tam boli, vsetky tie dievcata a aj dievcata z produkcie boli z Radka hotove. a teda ziadne orgie, ako si myslis

miska1997
22. máj 2024

Od prvého momentu sa mi nezdala. Tichá voda brehy myje...
Takéto "chrumkavé" sú najhoršie

barborachors
22. máj 2024

A ved ju nechajte, babky moralistky.Nie dosť ze zeny to mame ťažké, tak nech vytazi baba maximum, ma na to. Ci si ma naraziť prvého alkoholika a nechať sa oplodnit aby tu mohla potom vyplakavat kedy pride pridavok? Je pekná, za par rokov ostarne a bude aj napadnikov pomenej. Nech si užíva s kym chce. Teraz je jej cas. A ten sulikov syn vyzerá ako spevák z Oasis. Mne za nepáči a vobec, nech si každý sexuje s kym chce.

copyy
22. máj 2024

@dadis a budú ti to vešať na nos, dodatočne, myslíš?

walentina7
22. máj 2024

Anet prekvapila,teda človek mal o nej vyššiu mienku. Keby niekto na úrovni, tak by to sa dalo chápať,ale Sulík taký primitív čo si vrzne a hneď roztrubuje do sveta. A druhá Stanka. Tá bola v Ke dávno známa so svojou drogovou aférkou,ale v ruži takú formu hrá. Ešte len išla k nemu v prvej časti a môj muž už hovoril, že to táto známa firma čo ju pre drogy vyhodili zo školy. Reči že nevedela v čom jej milý lieta, sú z cesty. Čo mala povedať? Musela zahrať toto divadlo.

copyy
24. máj 2024

Aké vzdelanie má Aneta?

majkat12
24. máj 2024

ja som stále nepochopila, čo myslela tým "majsterka v randení" či ako sa to nazývala 🙈 a tiež ma trochu táto info zaskočila.. aj jej vyjadrenie k tomu 🤷🏼‍♀️

marca12
24. máj 2024

Ze dala tomu chudakovi pi 2 hodinach no a? To neznamena,ze dava kazdemu. Proste blba chyba. Prepnuty Sulik zahral chutnuckeho a dostal ju v slabej chvili. Takyto psychopat si vie zenu omotat. Vobec by som sa nadtym nezamyslala a nesudila ju.