Ako fungujú reality šou?

30. sep 2023

Včera som zapla nákupné maniačky, veľká chyba ale pointa. Máte s tým niekto skúsenosť ako to funguje? Vy dostanete nejaký scenár, alebo vám povedia, že budete falošná a budete do každého rýpať, inému zase dajú hraj to na všetky strany a tak? Alebo ako to vlastne celé funguje?

dadis
30. sep 2023

Su aj skriptovane reality show. Maniacky nie su..

bloger
30. sep 2023

Pochybujem, že je tam nejaký scenár. Správajú sa tak ako to cítia. Nie sú to predsa herečky.

yelena159
30. sep 2023

Bez servítky sa mi zdá nascriptované, ale len tá novšia verzia. Tie staré časti spred 13-tich rokov boli v pohode.

viky7
30. sep 2023

no tieto nakupne manicky bolo ciste zufalstvo , miestami az nepozeratelne kvoli tomu spravaniu voci sebe.... hlavne eva ma tam neskutocne vytacala ako stale rypala a robila dusnu atmosferu a ohovarala a sudila .... keby to malo byt podla scenara, bol by niekto ochotny az tak sa steapnovat ?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janagem
30. sep 2023

Zhodou okolností som tento týždeň pozerala aj ja a naskriptivsne sa mi nezdalo. To by tak rýchlo nemenili názory a Norika je stále rovnaká xD

alickapusinka
30. sep 2023

Všetko na jedno kopyto. Už ani bez servítky sa nedá pozerať. Minule čo tam bol ten chlap čo sa vyhrážal tým ostatným. Toto je úroveň to je hnoj.

bublinka1426
30. sep 2023

urcite je scenar a maju prachy navyse.

marcellka32
30. sep 2023

@janagem nora nie je zďaleka rovnaká, už tak nesúdi ľudí, nepovie hneď čo má na jazyku,je opatrnejšia, skromnejšia, veľmi sa zmenila

janagem
30. sep 2023

@marcellka32 ono to mi prišlo logické vekom. Ona to aj pár krát priamo povedala ale napríklad vcera si aj ona povedala svoje. Ale neprišlo mi že čítala scenar

marcellka32
30. sep 2023

@janagem nečítala scenár to nie, povedala si svoje, ale už je taká iná..už nie je priama...vek s tým neusuvisi...

janagem
30. sep 2023

@marcellka32 no neviem. Ja som napríklad tiež bola papula keď som bola mladšia ale časom si človek povie že na veľmi veľa veciach nezáleží. Norika má stále to svoje ale pre mňa to fakt prišlo take že... dozrievanie

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
30. sep 2023

@janagem tak áno dozrela, a dáva si pozor na hubu už čo povie ...a výška bankového konta tiež cloveka uzemni a tak isto keď si posedi človek v base ...mala pekné veci jednoduché, niečo ešte z čias mladosti výrazné, za mňa ok, a že nemala značky ....nie sú peniaze nie su značky, a chápem to

marcellka32
30. sep 2023

@taynee podľa mňa ten biely top bol v pohode..čo sa mne na nej páčilo bol ten čierny outfit včera na začiatku, body, legíny a vesta to bolo pekné velmi

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janagem
30. sep 2023

@taynee tak vieš :D kamoška vietnamka :D

barborachors
30. sep 2023

Strašne ma Nora sklamala, kašľala na tému. Tiez v tom môže mať prsty honorár. Ale tak chcela si asi pokupit. Jasne ze tam dali presný scenár co ma kto hovoriť. Ved to do očí bije, ako je to silene. Mna to nudí, viac ma zaujíma sutaz ako tie talafatky okolo...

oli18
30. sep 2023

Maju mini odposluchy do usi. Je im cez ne diktovane, co maju hovorit. Maniacky nepozeram, ale v minulosti som pozerala Bez servitky. Tam to je tak rezirovane a ked su Maniacky nepozeratelne, scenar je rovnaky.

autor
30. sep 2023

A oni majú aj normálny honorár, alebo iba šancu vyhrať?

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janagem
30. sep 2023

Tak majú 400 eur na nákup a možnosť vyhrať ďalších 500, autorka

dadis
30. sep 2023

@julia_a_romeo Hlavne by sa produkcia tychto lacnych show vyrazne predrazila, ak by mali platit scenaristov s takou bujniu fantaziou 🙈🤣
@oli18 Nemajj scenare, ale naberaju coraz excentrickejsie osobnosti a ti si idu svoje..

oli18
30. sep 2023

@julia_a_romeo nie je. To potvrdili ti, ktori si pustili jazyk na spacir a zaplatili za to pokuty. Plus to bolo ukazane v ceskej televizii skrytou kamerou. Je to nueco ako Adela mala Rande naslepo. Tam to tak fungovalo.

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
30. sep 2023

@julia_a_romeo Tliachas ty sama. Ludia prehovorili aj za cenu pokuty. V tvojom pripade ani nic ine povedat nemozes.

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livka_
30. sep 2023

Stretla som nahodou prave vcera v restike finalistov Love Island 22, Martina a Luciu (boli na 3.mieste). Nie su to sice NM, no ja len ze nie je vsetko fejk, bolo vidno ze sa lubia 🥰

nikaeli
30. sep 2023

Ja som bola v Torty snov. Vedeli sme vopred, aká torta je objednaná a mohli sme si vybrať, či do toho ideme. Korpusy sme piekli doma, namodelovali ozdoby. Na mieste sa plnila a skladala torta, plus točili rozhovory. Museli sme si zabezpečiť miestnosť, auto na prevoz torty, aj nákup potravín. Bez scenára.

oli18
30. sep 2023

@julia_a_romeo napadla ma perlicka, ako musela sutaziaca povedat, ze reprezentacne priestory, v ktorych sa to odohravalo, patria jej svokrovi. 1.vydata ani nebola a 2.otec jej priatela bol par rokov nebohy.
Sutaziaci odmietol " scenar", po dvoch natacacich dnoch opustil sutaz. Jojka povedala, ze ho vylucila z dovodu, ze udelil 0 ( nulu).