Žiarlim, že priateľ trávi čas s inými ľuďmi

25. sep 2024

Ale nechcem. Vždy keď je s niekým iným, keď ide s kamarátmi len tak von, do reštiky, alebo na párty (len s kamarátmi, teraz začal chodiť na vš takže tomu rozumiem no aj tak žiarlim ), keď proste hocikde inde vo voľnom čase je inde ako so mnou. (Hoci mi ani spolu byt nemôžme, lebo momentálne sme na diaľku) . Na začiatku nášho vzťahu to takto nebolo, ale teraz mam tie hnusne pocity akoby ma “vymenil”, pritom ja mam svoje kamarátky, zaľúby atd nie je to tým že ja by som nemala svoj život. Samozrejme nič mu nevyčítam, nezakazujem sú to len pocity ktoré v sebe mam, ale nechcem. Prosím poraďte čo s tým

sarapastrnakova
25. sep 2024

Presne pre toto som si hľadala staršieho od seba,čo už z takých veci vyrástol ,nemá rád diskotéky a ja presne to isté 🙂 ,ono ak on je viac spoločenský a ty nie môže to byť časom problém aspoň to je môj názor ,ja najradšej trávim čas iba vo dvojici a on to má rovnaké 🙂 držím palce 🙂

zuzana9393
25. sep 2024

Môj muž to mal podobné. Ak som musela zostať dlhšie v práci, tak vždy bol zduty. Ani sám nevedel prečo, uvedomoval si, že robí somarinu. Riešil to so psychologičkou. Tá mu na to ani neviem čo presne povedala, prebrali to a on s tým prestal 😆 bral to normálne. On ťa vo svojom živote potrebuje a nestačí mu byť len s tebou. To máš ako keby zostanete na opustenom ostrove len vy dvaja. Spoločnosť iných by vám chybala