Môže žena prirodzene čakať dvojičky i napriek tomu, že v rodine žiadne nemajú?

19. feb 2021

Moze byt prirodzene zena tehotná s dvojičkami aj ked v rodine nemá dvojičky? Ani z muzovej strany. Respektíve ked nemá na to genetické predpoklady ? A samozrejme tiež bez liekov ktoré podporujú viacpocetne tehotenstvo?

11mirka22
19. feb 2021

Samozrejme že môže...

pribinak
19. feb 2021

V každej rodine musí byt raz niekto prvý

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matttulka3
19. feb 2021

Môže. A ja som toho príkladom. Nie som po hormonálne liečbe, nebrala som anti, manžel nemá v rodine žiadne dvojičky a taktiež ani ja.. A čakám dvojičky - dvojvajecne. Čiže. Všetko je možné. 🙂

sona96
20. feb 2021

Ja som z takých dvojčiat. Prirodzene počaté a široko ďaleko jediné v rodine.

laila18
20. feb 2021

Áno, napríklad jednovaječné dvojičku nie sú dedičné, je to proste príroda.

laila18
20. feb 2021

@viestta presne tak, napríklad moja prababka bola z dvojčiat ale to druhé zomreli hneď po pôrode, takže skoro nikto nevedel, že bola z dvojčiat

h_petra
27. feb 2021

Manžel môže mať v rodinr tristo párov dvojičiek, asi ťažko to ale môžeš zdediť ty ako jeho žena😉.

zuzuliatko18
19. mar 2021

Jednovajecne dvojicky nemaju nic s genetikou a predkami, stavaju SA napr. Aj ak Zena berie lieky alebo proste sa stane. Dokonca som citala, ze dvojvajecne am maju byt geneticky podmienene, musia byt v rodine zeny, muz s tym nic nema. A ano, cakame dvojicky, u nas v rodine ziadne nie su niekolko generacii a v case pocatia som bola na hormonoch, pretoze som sa nevedela dat dokopy po prvom porode, takze som si o tom citala cokolvek SA mi podarilo najst.

basska23
27. mar 2021

Mamina spolužiačka zo strednej čakala jednovaječné dvojičky dievky. Teraz sú tak staré ako ja a každá má tiež jednovaječne dvojičky a tiež každá dievčatka. 🤷‍♀️
A pritom nikto z nich v rodine žiadne dvojičky nemal.

laura_laura888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz