MOMO dvojičky - máte skúsenosti?

buzz5
1. jún 2020

Ahojte aké máte skúsenosti s momo dvojickami? Som v 10tt s momo, na internete nie je dosť článkov a co som našla boli skôr také vystrašujuce o tom ako zle to môže dopadnúť a ako veľmi je to rizikové.

jaass
1. jún 2020

@buzz5 dopadne to dobre keď budeš veriť.
Rizikové je každé tehotenstvo.
Musíš byť v kľude a pohode aby aj dieťatka v tebe cítili pokoj a kľud.
Osobne poznám jednu ženu, ktorá má momodvojicky a obe sú zdravé, všetko v poriadku.
Záleží ako sa ty nastavis, či budeš v strachu alebo to budeš brať tak, že všetko bude v poriadku 🙂

akinimod92
7. okt 2020

Ahojte dnes mi potvrdili akciu 2 srdiecok z jedneho vajicka (7t).. Tiez som citala skor negativa a rizika hlavne ak kazde nema samostatnu placentu a pod.. .. Nieje medzi vamu nejaka šťastná mamicka jednovajecnych dvojciat?

buzz5
autor
23. okt 2020

@akinimod92 ahoj tento príspevok je už dosť starý aj mne v 6tt povedali ze čakám momo dvojičky asi až niekedy v 11tt sa dalo vidieť ze majú vlastné amniove vačky, ale placentu spoločnú takže sú to mobi dvojičky. Momentálne som v 31tt rozdiel medzi bábätkámi na váhe je 300g co mi povedali ze neni až taky problém zatiaľ. Držím palce ak máš nejaké otázky kľudne napíš aj správu, na internete je toho strašne málo o tehotenstve z dvojickami

akinimod92
23. okt 2020

@buzz5 jooj velmi dakujem za odpoved ja som teraz v 10 tyzdni a tiez maju 2 vaky ale pravdepodobne 1 placentu.. Som tu nova a neviem kde sa tu pisu spravy.. A prosim ta pocas tvojho tehu si byvala aj nejako casto hospitalizovana? Mna moja gynekologicka strasne vydesila 😐 a nejake spevi vysetrenia si mala ktore by sommohla aj ja absolvovat? O 3 tyzdne idem do MT ku MUDr. Grochalovi tak uvidime co bude. A tebe drzim palce uz aby som aj ja bola v zdraví v 31t ☺️

buzz5
autor
24. okt 2020

@akinimod92 poslala som spravu 🙂

silviamnichov
29. apr 2021

@buzz5 ahoj, chcela by som sa takisto niečo opýtať, a taktiež neviem ako to tu so správami funguje. Mohla by si mi prosím poslať správu? 🙏