Dojčenie - kŕmenie dvojičiek

ketonka
31. mar 2022

Ahojte dievčatá, prpsim Vás ako ste robili to, že ked chcem dvojičky naraz nakojit / dat UM z fľašky a ako potom naraz s odgrgnutim? Ako ste to riešili? Najskôr jedno potom druhé? To druhé počká? Vďaka moc

luci_ba
1. apr 2022

@ketonka dvojičky sice nemam, len jedno. Ale odgrgne si vždy krasne ked ho dam na bruško. Dokonca rýchlejsie ako mne na ramene

niiikaaa
1. apr 2022

Ja som dávala UM mala som mliečka veľmi málo, vydržalo celé asi mesiac odsala som max 30-40ml 😒,.. ak vieš nakrm obe naraz či už fľaša alebo nie sú polohy, vankúš pod bábätká,.. Moje odgrgli iba sem tam ale áno jedno po druhom, pripadne manžel, babka nech pomôže

ketonka
autor
1. apr 2022

@luci_ba ja som nemyslela spôsob ako ich dať odgrgnut, mám už doma 2.5ročnú, tak čo to už mám nejaké skúsenosti 🙂 skôr som myslela ze ako si to zmanazovat aby druhé nemuselo chúďa čakať

ketonka
autor
1. apr 2022

@niiikaaa jasné keď.budee manzel doma alebo v noci tak pomôže, len som.chcela nejakú praktickú radu ako ich zmanazovat naraz, aby nemuselo druhé čakať

bluka2
1. apr 2022

Ja som iba prvé dieťa dávala odgrgnut, s druhým sa mi už nechcelo, vôbec nič sa nestalo a paradoxne bol ľahšie bábätko 😂 takže odporúčam kašľať na to

ketonka
autor
1. apr 2022

@bluka2 🤣🤣🤣

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
1. apr 2022

@ketonka ja by som si asi pomohla vankúšom na dojčenie s tou mäkkou výplňou a naň detičky na bruško uložila vedľa seba. Budú jemne vyvýšené, ale nebude im tak veľmi tlačiť na bruško, aby sa nepovracali. A ty ich môžeš ťapkať jemne po chrbte. Ale teda dvojičky som nemala, tak si to možno príliš romanticky predstavujem 😅

ketonka
autor
1. apr 2022

@nesvadbovo 😉🤣 možno skúsim

niiikaaa
1. apr 2022

@ketonka vankúšik, vyvýšena poloha., tak či tak jedno bude musieť čakať 😬 uvidíš ktoré bude aké bábo, kľudnejšie počká tú chvíľku

ivangeline
1. apr 2022

Verim...ze zistis praxou...jedno z nich by malo byt menej narocne. xD

buzz5
2. apr 2022

@ketonka odgrgnut jedno na rameno a druhe dat na bruško cez stehna... Ale stávalo sa mi ze nie vždy odgrgli ale iba som kojila nedokrmovala som

nui_concept
Odpoveď bola odstránená
Zobraz