Ako naučiť dvojičky na šerblík?

dferkova
8. okt 2013

Ahojte mamicky dvojiciek🙂 mam jednovajecne dvojicky dievcatka v septembri mali 2 roky a este stale sa nevieme pytat na serblik.uz vieme povrdat cikat,kakat ale vedia sa to opytat len mna a muza ked sme na wc ich to nenapadne.ked sa ich opytam ci sa im chce cikat alebo kakat mi odpovedia ee a za minutu sa pocikaju alebo pokakaju.na serbel mi povedia nie a ked ich nan dam nechcu mi tam sediet a uz duplom nic spravit. Som zufala ☹(( dakujem za radu

sashabb
8. okt 2013

@dferkova určite by som nestresovala, naučia sa ako ostatné deti 😝
Pokiaľ ich chceš "trapiť" už teraz, a nechcu šerbel, tak kup redukciu na wc-ko a nech skúsia "velký" záchod 😉

ivett1
9. okt 2013

@dferkova ahoj, klikni sem, toto je presne pre vás 😉
http://www.dvojickovo.sk/index.php/starostlivos...

aaajanka
9. jan 2014

no moje dvojicky chlapci vsetko ovladaju ale ani na sekundu sediet na serbliku ani na velkom WC ja som tiez uz zufala a plus je zima uz nech je jar ...ked sa opytam ci idu skusit NIE NIE MAMA KAKAT , ja plienku a ukazuje :D ach jaja keby aspom 5 min obsedeli mozem im slubovat dat hocico....

masulik30
13. feb 2014

Ja tez mam problem z chlapcami nasi sedjat na nocnikach, aj hodinu ale nic ne robime. Dakedy rano pozerame rozpravki tak nečo zrobime,.No cez den nemam šansu ich donutit neco zrobit,.To e velmi zlozito ked mame rovnaki deti lebo u nas e tak čo robi eden to hnet druhij. Ked eden sia postavi z nočnika, hnet aj druhij. Uz tesimes na jar , mozno sija naučat....

petko8888
14. feb 2014

sme na tom rovnako,rano po prebudeny sedime na serbliku aj 20 min,obcas sa daco podari,po obednom spanku sedime no nic a este sa daco podari pred spanim o 20h obcas