Projekt Nový Hviezdoslavov alebo Slnečné záhrady

15. sep 2022

Je tu niekto, kto má dom v jednom z týchto projektov ? Zvažujeme kúpu a chceme reálne skúsenosti niekoho, kto tam už býva ❤️

ajsha123
15. sep 2022

Ahoj, nebývame priamo ani v jednom z týchto projektov, ale v bezprostrednej blízkosti.... Chodíme sa tam pomerne často prejsť... Ked vidíme, akou rýchlosťou sa domy napr.v Novom Hviezdoslavove stavajú, tak si občas povieme, že chudáci ľudia, co to tu kúpia 🤦‍♀️ Ale bohužiaľ, realita je taká, ze všetci investori, nielen v Hviezdoslavove, vsade naokolo, tak stávajú. Častokrát rýchlosť na úkor kvality. Manžel je stavbár od fachu, stavebný inžinier a on vidí každú chybičku na stavbe, stačí, ked na ňu pozrie... Tak také chyby nájdeš. Aj tam, aj tam. Mne osobe najviac vadí, ked vidím, co na stavenisku schovaju pod vrchnú zeminu... Ak budeš chcieť sadit, rýľom to nepôjde.... Vsetok stavebný material schovaný pod vrstvou zeme... Ale ak chcete trávnik, tak sa dá 🙂🤦‍♀️

ajsha123
15. sep 2022

Existujú na fb skupiny, tam sa občas rozoberajú problémy, ale neviem, ci vsetko verejne. Ak máš viac otázok, tak ss

autor
15. sep 2022

@ajsha123 skôr uvažujeme nad slnečnými záhradami, ale aj to stavajú rýchlo 🙂 no čo už, uvidíme, ako budeme spokojní

ibajaanikiny
16. sep 2022

My sme tam boli na obhliadky,ale odradilo ma to,ze som sa citila ako na pusti. Uvedomila som si to,ked vypekalo slnko a my sme sli po ulici a ze ziaden,ale naozaj ziaden tien,strom,nic,len dom na dome a vsetko rozpalene,betonove. Na mna to cele posobilo tak uzkostlivo,natlacene jedno na druhom,priestorovo tiez take mensie to bolo cele,na to,aka cena za to je…ale tak ludia to kupuju,cize nebudete ani prvi a ani posledni,ide o Vas,ako ste sa tam citili

autor
16. sep 2022

@ibajaanikiny rozhodli ste sa pre nejaký iný projekt v okoli Ba ? Ak áno, aký ? Nie sme úplne rozhodnutí pre Hviezdoslavov

ibajaanikiny
16. sep 2022

Ano,pred mesiacom sme si rezervovali dom inde,aj ked sme chceli vo Hviezdoslavove,lebo tam mam aj surodenca,ale nic nas tam neoslovilo,dokonca aj Sonety sme tam sli zo zvedavosti pozriet,ale hrozne malinky pozemok to malo,takze sme od Hviezdoslavova uplne upustili a sme sme,ako sa vravi,”o dum dal”,do vedlajsej dediny

autor
16. sep 2022

@ibajaanikiny novostavba alebo už obývaný ? 🙂

ajsha123
16. sep 2022

@ibajaanikiny pozerám, že máš v profile BS... Tak ak si zo Štiavnice, tak ti tu všade bude horúco v lete 🤦‍♀️ Zimy bez snehu... Ale áno, projekty Nový Hviezdoslavov aj Slnečné Záhrady sú projekty postavené na predtým poliach... Čiže vysoké stromy tu zatiaľ nie su... To je pravda

ibajaanikiny
16. sep 2022

@ajsha123 zijem v Ba 18 rokov,som uplne z inej casti Slovenska,uplne prvu temu na MK som tu zakladala pred 3 r a bola naozaj velmi citliva,s hroznou,ze by ma mozno niekto za tym pribehom spoznal,tak som zaklikla,ze som z BS,aj som uplne na to zabudla😄 takze to nema absoltne spolocne s tym,ze odkial som alebo nie…
Proste tie projekty su postavene “uprostred pustoty”,iba nasekane domy na sebe a fakt tam nebol ani jeden krik alebo strom,iba beton,vela betonu…

ibajaanikiny
16. sep 2022

Autorka,novostavba,budeme prvi majitelia

tome6158
26. okt 2022

J predávam 5 ročnú novostavbu v Kvetoslavove je to rodíný dom s 3 mi samostatnymi jednotkamy podobme radovke ale predsa trošku iné mezonetovy trojizbak so všetkym čo ktomu patríe súkromné kryte parkovysko dvor terasa kryta od vetea dažda a slnka mlade rodiny všetci sa pozmame je to na veľmi kludnej uličke oproti je súkromné pole len zajace a srnky behaju staviat s tam najbližích 15 rokov nebude už je to zabyvané žiadne prekvapenia ako praskanie steny alebo iné zaležitosti

la_nikus
3. nov 2022

Ja tu bývam 🙂

autor
4. nov 2022

Ďakujem. Nakoniec sme kúpili iný projekt vo Hviezdoslavove 🙂