Pôrodnica Dunajská Streda počas covidovej situácie

mily1234
20. jan 2021

Mamička ktorá rodila v týchto dňoch v Dunajskej pôrodnici? Potrebovala by som vedieť ako to tam teraz funguje, či sa dá ísť na VIP izbu atď... 🙂.

kika123kika
30. jan 2021

@mily1234 ahoj ja som rodila 12.12. 2020 a bola som v rodinnom apartmane ale sama som tam mohla byt s malickou 🙂 a aj do deuhej izby sa moze ist 🙂 len musi byt volna aby si sa tam dostala 🙂

mily1234
autor
30. jan 2021

@kika123kika ahoj ďakujem pekne, len dovie ako to je teraz odvtedy sa už toľko toho mohlo zmeniť. A chcem sa spýtať tu izbu si dopredu si ,,objednala'?

kika123kika
30. jan 2021

@mily1234 no ako ma vzali na izbu tak som povedla ze mam zaujem tusim 2dni som bola na normalnej izbe vip bolo plne a na apartman som cakala nakolko bol tiez plny tam som bola 4dni. 🙂 ale podla mna z tohoto co bolo vtedy sa nic nezmenilo lebo jest sme isli von bez babatiek tie museli na izbe potom ked som bola v apartmane tam mii jedlo niesli 🙂

nikoletah
2. feb 2021

@mily1234 ak je volne môžeš tam ísť, ale pôrodnica momentálne je vyťažená takže že je menšia šanca ze sa tam dostaneš.
Objednávky dopredu nefungujú...

bizum
2. feb 2021

@mily1234 ja som volala do dunajskej.hovorila som z vrchnou sestrou aj s hlavnou porodnou asistentkou.povedali mi ze izby sa zerervovat teraz nedaju dopredu.ze kludne mozem prist..odrodia ma ze to neni problem.boli velmi mile obe. Pocas pandemickej situácii nerobia ambulanciu od 36. týždňa tehotnosti. Každý gynekológ robí tehotenskú poradňu do termínu pôrodu a mamičky prichádzajú do nemocnice len rodiť alebo na hospitalizáciu, keď ich poukáže ich gynekológ. Predpôrodné prehliadky, psychofyzické prípravy, oteckov pri pôrode bohužiaľ tiež nevedia zabezpečiť.