Hľadám učiteľa na doučovanie dieťaťa na individuálnom štúdiu

mmonikam
16. apr 2024

Dobrý deň.Hľadám učiteľa 1.stupňa pre doučovanie syna 4 trieda má individuálne štúdium do konca školského roka.Vyhovuje nám aj online doučovanie.Škola vyžaduje od nás aby sme si sami hľadali vysokoškolského pedagóga 1.stupňa ZŠ.Nechcem to zadarmo ostatné sa dohodneme ak niekto má záujem 🙂

kacena4
16. apr 2024

skusim odporucit aplikaciu smartbooks okrem testov aj uci deti - su tam vsetky temy spracovane a vysvetlene. my to v skole pouzivame

koniarova
16. apr 2024

Skús Doucma.sk. Divný prístup školy. Sa nedoplatite. Pusti sa do toho ty. To dáte.👍

gelifil
16. apr 2024

Nie ste vy nahodou na domacom vzdelavani?

mmonikam
autor
16. apr 2024

@gelifil áno na domácom sme

zuzana76
16. apr 2024

@mmonikam je rozdiel individualne a domace vzdelavanie, pri individualnom by dieta malo ucitela z danej školy

gelifil
16. apr 2024

@mmonikam myslela som, skus poprosit vasu ucku, ak mate ok vztahy, ci nebude garant

zuzana76
16. apr 2024

@koniarova skola podla mna pozadovala garanta, co je ucitel s VS na prvom stupni, nie priamo, ze dieta musi ucitel ucit, ucit ho mozu rodicia

@mmonikam nedoplatite sa, pocitaj jedna hodina 10-14 eur

koniarova
16. apr 2024

@zuzana76 aha. Lebo ja som pochopila,že na individuálnom.

gelifil
16. apr 2024

@zuzana76 snad ho nebude ucit denne....

zuzana76
16. apr 2024

@koniarova mamicka podla mna sama nevie, aky je rozdiel, na idividualnom to nemsu urobit, je to zo zakona, ze dieta vzdelava skola online (mam tak ziaka a venujem sa mu mimo svojho uvazku)

gelifil
16. apr 2024

@zuzana76 a 10-14 je sakra malo...idu aj 20

zuzana76
16. apr 2024

@gelifil to je jedno, ale par hodin mat, anj, sjl, tak 10 hodin tyzdenne a uz to mas 100 eur minimalne

koniarova
16. apr 2024

@zuzana76 áno. Najprv si musí ujasniť pojmy.

zuzana76
16. apr 2024

@gelifil ved to som dala este miernu sadzbu, taku mnozstevnu

gelifil
16. apr 2024

@zuzana76 10 hodin tyzdenne je brutal vela

zuzana76
16. apr 2024

@gelifil no ale ved si vezmi aspon 2 hodiny ANj tyzdenne, 2 hodiny matiky, 2 hodiny sloviny, a PDA, VLA jedna hodina

belasy_motylik
16. apr 2024

@mmonikam ak ste na domácom vzdelávaní tak škola nemá s pedagógom, ani s nikým kto vaše dieťa vzdeláva, absolútne nič, okrem potvrdenia pro forma garanta 1x ročne kópiou jeho diplomu.

gelifil
16. apr 2024

@zuzana76 pda a vla hned vylucim...za to by som urcite neplatila, snad priemerny rodic zvladne prvy stupen, ja by som sla max na 3 hod tyzdenne...ale tak zavisi od rodica, jeho vzdelania a pod.

cimage
16. apr 2024

Preco potrebuje doucovanie? Skola ziada aby ho ucil pedagog, alebo len potrebuje diplom od pedagoga? Nasa skola nikdy neriesila kto uci dieta, robia sa skusky a tam vidia ci sa dieta pripravovalo.

mmonikam
autor
16. apr 2024

Ďakujem za pomoc každému.Škola mi vôbec nepomáha prvý krát riešim niečo takéto a riaditeľka školy mi len dala pokyny čo mám spraviť aby sa mohol učiť doma.Syna šikanovali v škole preto sme sa rozhodli pre takéto riešenie ale nikto mi nič nevysvetlil aké mám možnosti.Tak som si dnes stiahla tlačivo na individuálne štúdium kde mi lekárka dala papier zo zdravotných dôvodov bola som za riaditeľkou a stále mi tvrdila že si mám hľadať pedagóga ktorý bude malého učiť doma.Presne mi povedala,že keď chcem takéto domáce učenie tak stým musim počítať,že si budem musieť nájsť vysokoškolského pedagóga 1 stupeň aby ho mohol učiť.

koniarova
16. apr 2024

@mmonikam prelož ho na inú školu. Tu to budete mať veľmi ťažké. Vyššie ročníky nedáte doma.

cimage
16. apr 2024

Pedagoga potrebujes len ako garanta, cize diplom. Najdi si skolu co ma skusenosti s domskolakmi.

koniarova
16. apr 2024

@mmonikam prečo ste to riešili takto? Škola mala urobiť opatrenia,aby sa šikane zabránilo.

mmonikam
autor
16. apr 2024

@koniarova Áno už riešime novú školu od septembra už nastupuje na inú

koniarova
16. apr 2024

@mmonikam tak to už dáte. Ostáva pár týždňov.

gelifil
16. apr 2024

@autorka ale ked ma papier od lekara, moze mat fakt radsej individualny studijny plan...riaditelka vyuziva tvoju nevedomost a cce ti stazit situaciu
@koniarova poznas realitu slovenskych skol a prax riesenia sikany?

kikadzi
17. apr 2024

@mmonikam Dobry den, som ucitelka 1.stupna a doucujem aj online vsetky predmety. Momentalne na MD. Ak by ste mali zaujem kludne sa ozvite 🙂

mmonikam
autor
20. apr 2024

@kikadzi Dobrý deň.Písala som správu.

koniarova
2. aug 2024

@mmonikam ako ste to zvládli?