Hľadám kamarátku - Gabčíkovo

idda
14. sep 2021

Pekne zdravím všetky mamičky 🙂 nedávno sme sa presťahovali aj s 11 mes. chlapčekom do Gabčíkova.
S mužom tu nikoho nepoznáme, ale cítim potrebu socializácie, minimálne mať niekoho s kým môžem rozoberať kakanie či vrtochy našich detí, uvolnene a s pochopením 😆

gabikaa96
14. sep 2021

@idda som z Gabčíkova, teraz síce bývam v Ds ale často chodíme tam a mám 14mesačnú dcérku takže ak chceš pokecať a stretnúť budem rada 😊

idda
autor
14. sep 2021

@gabikaa96 ahoj to by bolo senzacne 🙂 kedy zvyknete chodit do gabcikova? Aj my by sme dosli do DS kludne 🙂 autobusom nie je daleko

gabikaa96
14. sep 2021

@idda napíšem ti správu 😊

herbsharmony
6. okt 2021

@idda ahoj ,my sme tiež z Gabčíkova ;) kľudne napíš správu

szabinaaa
8. okt 2021

@idda ahojte, ja som tiež z Gabčíkova. A len pre info mame tu mamicko- destky klub každý Po a St od 10:00-12:00 (miestnosť na hranie) keby ste mali zaujem Na Facebooku csiga-biga babaklub. ☺️

idda
autor
8. okt 2021

@szabinaaa my ale zatial nevieme po madarsky 😔

nikol_hor
22. okt 2021

@idda my sme sa tiež nedávno prisťahovali ale do DS, tiež neviem maďarsky a hodila by sa mi mamička kamarátka 😅

sandra49
9. feb 2024

@szabinaaa ahoj 🙂 síce je diskusia už stará ale predsa sa spýtam ked si odtiaľ. Je niečo v Gabčíkove pre 4,5 rocne deti? Nejaké centrum, nejaký krúžok.. proste niečo.. ďakujem 🙂

gabikaa96
10. feb 2024

@sandra49 skús pozrieť umeleckú školu v Gabčíkove, tanec je tam tuším od takého veku, potom karate, a ešte také nejaké športy, alebo potom v DS je naozaj veľa možností pre deti 😊

sandra49
10. feb 2024

@gabikaa96 ďakujem 🙂 a to karate a ostatné športy sú kde? Lebo keď dám do Google nájde mi nič 😅 hej v DS je všetko ale my bývame ešte 20 minút za gabcikovom tak hľadám zatiaľ aké sú možnosti co najbližšie.

gabikaa96
10. feb 2024
sandra49
11. feb 2024

@gabikaa96 dakujem ti krasne 😊