Bolesti krku po výbere nosnej mandle a prefuku uška

luciamartinkova
18. máj 2020

Ahojte, prosim vyberali detom nisne mandle plua prepuchovali uska, lebo mali nahromadene sopliky pri bubienku, uz mame 6ty den po operacii a bojujeme s ukrutnymi bolestami krku (seknutie ako keby...)
Nemate s tym skusenosti? Povedali, ze 7-10 dni to bude trvat a nic viac... no mna uz pohlad na tie utrapene bezradne telicka fakt desi :( neviem ako im pomoct

katren
18. máj 2020

@luciamartinkova nam kazali davat tyzden preventivne od bolesti Paralen/Nurofen 3x denne...vam nie? nasim trom robili presne to iste pred 2 rokmi v jeden den, takze viem o com pises....vsetci boli ako kopka nestastia....

luciamartinkova
autor
18. máj 2020

@katren to davame... len mi chytaju fakt priserne bolesti, hlavne starsi, ten si nevie lahnut, rici od bolesti... je to nenormalne... a ja mu nenam ako pomoct... v noci ho to chyti a ked zabere sirup odpadne a spinka ale ta doba kym zabere je priserna lebo sa skruca v bolestiach a prosi o pomoc :((((

katren
18. máj 2020

@luciamartinkova tak by som rano volala dr....

lucinka67
2. apr 2021

@luciamartinkova - Dobry den, mozem sa spytat, kde vasim detom robili zakrok? Mojho syna caka to iste, nosne mandle+uska. Takisto, ako ste nakoniec dopadli s bolestami, ktore ste spominala? Dakujem, Lucia