Tipy na zaujímavé miesta počas road tripu - Bojnice- Trenčín- Piešťany- Trnava- Záhorie- Bratislava

lily111
27. apr 2021

Prosím, poradte zaujimave miesta, turisticke atrakcie, zaujimavosti, mozno aj menej zname, ktore neobist pocas vyletov v tejto oblasti. Chystame sa na taku snuru vyletov v lete po zapadnom Slovensku- budeme startovat zo Ziaru nad Hronom a skoncit chceme v Bratislave.
Minuly rok sme tak podnikli vylet - Muranska planina- Chamossky viadukt- Betliar- jaskyne- Budapest- zoo, mesto, tropicarium a velmi sa nam to pacilo. Teraz by sme chceli prejst zapadnym Slovenskom a Zahorim (ak bude teda situacia priazniva). Dakujeeem

anitka_4
27. apr 2021

Trnava: pobehať kostoly, mestská veža, kúpanie v relaxe (ak sa bude dat).
Oresany: Majdan, Slepý vrch
Smolenice: Molpir, Smolenicky zámok, jaskyňa Driny
Sucha nad parnou: vodná nádrž
Dolany: vapenna
Budmerice: kaštieľ a vodná nadrz
Casta: hrad červený kameň
Dubová : rozhladna Kukla
Modra: vínne pivnicky, rozhladna Homola
Potom v okoli TT poznám ešte zrúcaninu Katarínku, hrad Dobrá Voda. Ak chcete chodiť aj po kopcoch, tak pozdĺž tejto trasy sú všade Karpaty a veľmi veľa miest, ktoré sa oplatí vidieť 😊 hore som spisala len to, co uz poznám.

lily111
autor
27. apr 2021

@anitka_4 jeeej dakujem Vam, pomohli ste mi

slavkicek
27. apr 2021

doplnila by som Malkia park v Orechovej potôni (niečo ako zoo ale sú tam zachránené zvieratá z cirkusov), na záhorí Baťov kanál plavba (treba si ale dopredu objednať loďku) je to úplne easy na šorérovanie

lily111
autor
27. apr 2021

@slavkicek vdaka, vyzera to zaujimavo

jaja1979
27. apr 2021

@lily111 hrad Beckov, hrad tematin, Javorina, Trenčín, haluzicka tiesnava s romanskym kostolikom, čachtický hrad, kláštor Katarínka je super prechadzka

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lily111
autor
27. apr 2021

@jaja1979 ano Beckov ma tiez napadol, dakujeeeem

lily111
autor
27. apr 2021

@nekonecna_katastrofa ano, pozriem isto, dakujem za pomoc

lily111
autor
27. apr 2021

@nekonecna_katastrofa no prave mi vybehli oci z jamiek, mate moj obdiv!!!

luccija
30. apr 2021

@slavkicek b
Batov kanál je krásny super tip

impro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zulusa
21. júl 2021

Ahojte, presne také cestovateľské rodinky, ktoré navštevujú taujímavé miesta na Slovensku by boli skvelí respindenti do dotazníka k diplomovke, nenájdete si 5 min. čas na vyplnenie? https://forms.gle/sjLCAcBPnTUC3PJr8