Zrušenie veľkonočného zájazdu kúpeného cez Zľavomat.

n_i_ka
25. mar 2020

Ahojte, potrebujem poradiť. Už dávnejšie sme kúpili cez Zľavomat zájazd s termínom cez veľkú noc. Kvôli momentálnej situácii bol zájazd zrušený s tým, že nám ponúkajú náhradu, ktorá nám však už nevyhovuje a preto žiadame od cestovky peniaze späť. S CK máme podpísanú zmluvu no tvrdia nám, že sa máme obrátiť za Zľavomat. Viete niektorá poradiť alebo riešite niečo podobné ?

Ďakujem 🙂

lula313
25. mar 2020

@n_i_ka no veď určite to stornuj cez zlavomat, to je tvoj partner, ktorému si zaplatila, cestovka s tebou nemá čo riesit, keď ona od zlavomatu dostane peniaze až vtedy, keď si spotrebovala sluzbu(nastúpila na zájazd)

n_i_ka
autor
25. mar 2020

@lula313 aj keď som s CK už podpísala zmluvu? Neviem ako Zľavomat funguje..

kikulienka94
25. mar 2020

@n_i_ka nerozumiem prečo si s Ck podpisovala nejakú zmluvu? Zájazd si predsa kupovala cez Zlavomat. Chcela od teba CK podpisovať nejakú zmluvu a aj peniaze mimo zlavomatu?

lula313
25. mar 2020

@n_i_ka v podstate zmluva je neplatná, lebo v dohodnutom termíne sa zájazd nemôže realizovat. Zavolaj si do zlavomatu a dohodnite sa na dalsom postupe, ale nemyslím si, že bude problem s vrátením penazi

n_i_ka
autor
25. mar 2020

@lula313 už som zisťovala a musím to riešiť s CK aj telefonicky mi to potvrdili, takže som tam kde som aj bola ...jeden sa vyhovára na druhého

renat04
25. mar 2020

Zlavomat by ti to mal bez problemov stornovat, kedze zo zakona nie je mozne, aby sa tento zajazd uskutocnil... Ako tu sa nesmies dat, je to nova situacia aoni by to mali respektovat, ze to nie je vasa vina ani vymysel

ashard
14. máj 2020

V storno podmienkach zájazdu máte presne uvedené, ako postupovať. Zľavomat slúži v tomto prípade len ako predajný portál, cez ktorý ste si zájazd kúpili vo výhodnejšej cene. Ako máte uvedené, po podpise zmluvy sa riadite podmienkami, ktoré si nastavila CK, bohužiaľ :-/

n_i_ka
autor
14. máj 2020

@ashard ďakujem veľmi pekne a ano Zľavomat je len sprostredkovateľ. Celú situáciu sme už vyriešili ☺️