Zrušenie pobytu

patik114
3. mar 2017

Dievčatá poraďte alebo nemáte skúsenosti ?? Chcem zrušiť pobyt nečakane dačo namdo toho prišlo a mali sme rezervované ba 2 noci a keď chceme zrušiť tá máme zaplatiť cenu jednej noci ale zaco keď neideme nič z toho nemáme ..keď nezaplatia tak čo ?

jsva
3. mar 2017

Vždy si treba čítať podmienky pre ubytovanie a storno, je to normalna bezna vec, ubytovatelia sa musia chrániť, skús sa s nimi dohodnut na inom termíne alebo nájdi náhradu za seba....pokiaľ máš zdravotné problémy mohli by ti termín presunúť.

patik114
autor
3. mar 2017

@jsva podmienky som ani nevidela

dardulka
3. mar 2017

my sme vcera museli koli chorobe rusit 4 dnovy pobyt v CR, prvu noc musime zaplatit 100% storno poplatok a dalsie noci sme si mohli vybrat nahradny termin inokedy, snad nam to vyjde, treba citat storno podmienky

zuzanaete
3. mar 2017

Storno poplatky su bezne. Sice vy z toho nic nemate, ale hotel/penzion pre vas tu izbu drzal a nemohol ju nikomu inemu ponuknut, tak chce aspon nejaku kompenzaciu.

patik114
autor
3. mar 2017

@zuzanaete no ja nemienim at zato pre nič peniaze

moni244
3. mar 2017

Vzdy si treba pytat podmienky storna, bez ich precitania by som nic nerezervovala a hotel tiez nemoze za to, ze vy nemozete dojst, tiez je na tom stratovy.

zarrinka
3. mar 2017

@patik114 A cez co si si rezervovala ten pobyt? Ved vsade sa pri rezervacii cez net pisu podmienky, ktore uzatvorenim rezervacie akceptujes...