Zničený kufor na letisku

trendyoblecenie
30. aug 2024

Dobrý deň. Mám na Vás veľkú prosbu. Stala sa nám taká vec , že na letisku nám poškodili kufor . Chceli by sme si to cez poistku nechať preplatiť , avšak je potrebný pokladničný doklad o kupe kufra . Ten náš nemôžeme nikde nájsť . Nemáte prosím niekto pokladničný doklad o kupe kufra ? Potrebovala by som ho len odfotiť a pridať ako prílohu k uplatneniu poistky. Ďakujem veľmi pekne za každú pomoc ❤️

kacusik69
30. aug 2024

nie je povinnostou uschovavat doklady, kompenzaciu uznat musia aj bez dokladu - odvija sa vtedy od sucasnej trhovej ceny kufrov s podobnymi parametrami, resp. poslu nahradny kufor splnajuci podobne parametre… zalezi od spolocnosti

lasona
30. aug 2024

@kacusik69 nám tiež poškodili kufor a žiadali bloček. Kufor už bol kúpený pred 2 rokmi, takže sme ho nemali. Tým pádom mame odpísali, že bez bločka, nemôžu dat kompenzáciu. Bolo to minulý rok.

kacusik69
30. aug 2024

@lasona ale boli ste v prave, ak by ste to riesili dalej… ci by ten kufor za to stal, uz tazko povedat

margotka17
1. sep 2024

@trendyoblecenie ja si v poslednej dobe všetko fotím do mobilu. Z času na čas prejdem telefón a vymažem fotkiy,