Zmena letu

18. mar 2024

Ahojte, idem po radu. Prisiel mi mail, ze nam menia cas odletu, kedze nam ten zmeneny cas nevyhovuje, chcem vyuzit moznost bezplatnej zmeny s odletom o den neskor. Neviem sa ale dopatrat ku tomu, ako sa to meni. Ide o Ryanair. Vdaka!

kacusik69
19. mar 2024

Prihlas sa do uctu, klikni na Manage this booking (ten booking ktoreho sa to tyka), dalej a Change your flight a vyber let…

autor
19. mar 2024

@kacusik69 maturovala som nad tym cely vecer a stale mi vyhadzovalo zmenu ale spoplatnenu. Tak som rano volala do Ryanair a kocka na telefone mi to za 2 minuty urobila. Ale dik za radu

tilly
19. mar 2024

Si sa dovolala do Ryanair??? Choď si rovno kúpiť aj nejaký los, alebo podaj lotto, máš šťastný deň 👏👍🙏😉.
A čo ti poradila? Ako si to urobila?

autor
19. mar 2024

@tilly volala som s malou dusickou ale ku podivu som bola v momente prepojena na akusi slecnu ktorej som len opisala situaciu, dala jej rezervacne cislo a ona mi do par sekund zmenila let o den neskor a este pocas hovoru mi prisiel potvrdzovaci mail o zmene letu. Potom som jej aj dala 5 ⭐️ v recenzii😀

tilly
19. mar 2024

Perfektné. Máš šťastný deň. Toto by som nikdy nepovedala, že tam sa dá dovolať. My sme to raz skúšali dva dni 🤦‍♀️

jasminkaj
19. mar 2024

@tilly súhlasím.. tiež som sa pokúšala týždeň (!) dovolať do Ryanair, lebo nám zmenili rovno deň odletu, nie len hodinu... ale bez úspechu, nakoniec sme museli letieť o deň skôr 🙈

autor
19. mar 2024

@tilly
@jasminkaj fiha, ja som mala asi fakt stastie.

nelka93
20. mar 2024

@tilly ja som sa do ryanairu dovolala hneď a všetko mi zmenili 🙂 tiež nebol problem

autor
26. mar 2024

Ahojte, dnes som musela zasa volat do Ryanair a spojena s pracovnikom som bola zasa do par sekund. Moj tip, volat presne o 9.00 kedy zacinaju pracovat. Obidvarazy som volala oresne v tomto case a nebol ziaden problem.