Zimná dovolenka na Slovensku

jasminka
31. jan 2012

Ahoj,

mam dve deti- 3 rocne a 8 mesacne. Radi by sme isli na par dni niekam si oddychnut, trochu sa posankovat, maleho postavit 1x na lyze, mozno wellness, aquapark, mozno vylet za niecim zaujimavym v okoli.
Vedeli by ste mi poradit konkretny penzion vhodny na takuto rodinnu dovolenku, kde by sa blizko ubytovacieho zariadenia nachadzal aj vlek aj skolka na lyzovanie pre deticky? Samozrejme za rozumny peniaz 🙂 najlepsie Liptov, Donovaly do Vysokych Tatier mame z BA dalekoooo

Dakujem

ivkapon
2. feb 2012

@jasminka odporúčam penzión Horec, je tam aj vlek a lyžiarska škôlka, všetko za rozumnú cenu a blizko je aquapark v Liptovskom Mikuláši. pozri http://www.avena.sk/page.php?5&stredisko=horec,ak nemajú voľné tak blízko je hotel Avena 🙂

winona24
2. feb 2012

Hotel GOLD Terchová

dominikaa111
2. feb 2012

ahoj winona24, bola si v tom hoteli Gold, my tam prave buduci tyzden ideme..ake to tam je??? Dakujem

jasminka
autor
3. feb 2012

@winona24 ten hotel vyzera fakt pre deti super. ako deleko je odtial vlek a lyziarska skolka?

winona24
3. feb 2012

@jasminka
@dominikaa111 ja som tam este nebola...my tam chystame v maji stretko s babami tu na koniku... 😉

dominikaa111
3. feb 2012

nevadi...ved potom napisem, ze ako bolo..joj uz sa velmi tesime cela rodinka..a vlek, lyziarska skola, myslim, ze nie daleko..i ked my sa lyzovat nechystame, vybrali sme si tam balicek v ktorom je plavanie v ,, Terchovci,, Co som citala hodnotenia tak vyznievaju velmi kladne tak som sama zvedava...

jaaty
5. feb 2012

@jasminka, od Hankiných štyroch mesiacoch chodievame každú zimu na Oravu do Zuberca. Svah je za penziónom, kúsok odtiaľ Múzeum oravskej dediny -krásny výlet, Spálená dolina, wellnes pravidelne v Oraviciach.
Je to úžasné miesto, ktoré sme si všetci zamilovali

jasminka
autor
6. feb 2012

@jaaty vdaka za tip, vedela by si mi odporucit aj konkretne ubytko?

jaaty
7. feb 2012

Doteral sme chodili do penzióna Jantoľák, teraz prvý krát ideme do penziona Michal a to preto, lebo jantoľák bol obsadený. Oba patria medzi tie väčšie a nájdeš ich na internete. V Zuberci je však dostatok rôznych penziónov a nebude problém si vybrať 😉

tatiana7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helita
12. máj 2012

@winona24 Ahoj, hladala som na koniku nejake referencie na hotel Gold kam sa teraz v maji chystame aj s nasim malym a nasla som info od teba, ze tam chystate prave v maji nejake stretko bab z konika? 🙂

winona24
12. máj 2012

@helita o tyzden tam mame stretko z témy septembrovciatka 2008.... 😉

helita
12. máj 2012

Tak to sa tam nestretneme, ale nevadi 🙂 my sa tam chystame v zavere maja ale vybrali sme si ho aj podla referencii tu na koniku, aj ako tip od teba, takze vdaka 😀

rebecca2006
21. nov 2012

ahoj aktualizujem tému, tak tipy sem sa