Zaton rezort - Chorvátsko

alezia
27. mar 2023

Ahojte, chystáme s 5rocnou dcérkou do Chorvátska, veľmi sa mi páči Zaton rezort, teda až na tú cenu. Náhodou nemáte skúsenosti, cez akú cestovku/stránku sa dá kúpiť najvýhodnejšie? Pozerala som aj priamo cez nich, aj booking, aj nejaké cestovky a tie ceny sú mimo nás budget. Možno nejaká zahranicna cestovka?

veronikaszabova
27. mar 2023

@alezia boli sme minuly rok cez Česke kormidlo.

alezia
autor
27. mar 2023

@veronikaszabova Dakujem, pozriem

gabika128
27. mar 2023

@alezia chodíme cez booking a mimo top sezóny

alexashe
28. apr 2023

@alezia podarilo sa vam najst najvyhodnejsiu ponuku do Zatonu? Viete prosim dat tip? Dakujem

zara0201
28. apr 2023

My cez ich stránku sme priamo bookovali,prvý raz sme boli cez rakúsku CK a potom nám vždy rezort posielal promo kód (zľava). Boli sme asi 5x. Naposledy 2021. Ak nemáš školáka,skús september - tam im idú ceny riadne dole. Orientuj sa na "family special", najlepsia cena s ohladom na sluzby

zuz02
28. apr 2023

My sme boli 7x a posledne razy sme objednávali priamo cez hotel. My sme tam boli veľmi spokojní. Naposledy sme boli minulý rok a povedali sme si, že už stačilo po toľkých rokoch. Deti vyrástli a žiada sa nám zmena a aj tie ceny sú už poriadne vysoké. Kvôli nižšej cene sme chodievali na prelome júna a júla, vtedy boli ceny lepšie ako v prázdninových mesiacoch. No a samozrejme aj september je cenovo lepší.

alexashe
30. apr 2023

@zara0201 dakujem, kuknem teda priamo cez nich. My chceme ist zaciatkom juna, rozmyslala som aj na tym glampingom, len sa trocha obavam pocasia, aby tam nebolo v noci chladno, kedze ideme s 2,5 rocnym dietatom

zara0201
30. apr 2023

@alexashe boli sme aj apartmany aj MH (oba druhy) a fajn. Glamping v ziadnom pripade.